1. Start
  2. Artykuły
  3. Polecamy
  4. KONKURS!
ARTYKUŁ: Polecamy - KONKURS!

KONKURS!

szukaj w artykułach:

Tym razem w naszym konkursie masz szansę wygrać podwójny bilet na koncert Symphonica, który odbędzie się 9 kwietnia w Sali Koncertowej na Ołowiance w Gdańsku.

O WYDARZENIU
Podróż po niezwykłym świecie artystycznych doznań. Świecie, w którym potęga brzmienia elektrycznych gitar współgra z subtelnym i pełnym klasy śpiewem operowym, a wszystko wypełnia brzmienie orkiestry symfonicznej. Dźwięk, ruch, obraz i światło tworzą metafizyczny spektakl, a w tej niezwykłej oprawie usłyszeć można ponadczasowe rockowe i metalowe ballady. Ten świat nazywa się Symphonica. Pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym przedsięwzięcia jest krakowski dyrygent i producent muzyczny - Mikołaj Blajda . Za stronę produkcyjną odpowiedzialne jest ARS YPSILON - studio kreacji artystycznej. Partnerem projektu jest producent zegarków Gino Rossi.
więcej: www.symphonica.info.pl/

Aby wziąć udział w konkursie i otrzymać możliwość wygrania biletu należy polubić, skomentować i udostępnić post dotyczący informacji o konkursie na naszym FaceBook'u. Pamiętajcie, że udostępnienia muszą być publiczne, inaczej ich nie widzimy.

Ważne:
Do wygrania jest jeden podwójny bilet.
Konkurs odbywa się na FaceBook'u Cameral Music (start 4.04.16).
Laureaci zostaną powiadomieni o wygranej poprzez wiadomość na FaceBook'u.
Konkurs trwa do 8.04.16 r.kategoria: Polecamy
Katalog muzyczny dopisz się »

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl