1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Koncert Śpiewającej Rodziny Kaczmarek pt. "Najpiękniejsze melodie świata" (Kino Łydynia) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Koncert Śpiewającej Rodziny Kaczmarek pt. "Najpiękniejsze melodie świata" (Kino Łydynia) - bilety

Koncert Śpiewającej Rodziny Kaczmarek pt. "Najpiękniejsze melodie świata" (Kino Łydynia) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-12-09, godz. 18:00
Miasto: Ciechanów
Miejsce: Kino Łydynia
Adres: Strażacka 5,

Kategoria: KoncertKino Łydynia

Opis wydarzenia

Zapraszamy Państwa na Koncert  „Najpiękniejsze melodie świata”. Na koncercie usłyszą Państwo wiele pięknych, najbardziej znanych i lubianych światowych kompozycji, jak również arie i duety z najpiękniejszych operetek i musicali na świecie. W czasie koncertu nastąpi prezentacja najnowszej płyty Śpiewającej Rodziny Kaczmarek pt. „Najpiękniejsze melodie świata”.

Kilka słów o artystach:
 
Iwona Kaczmarek – sopran  (mama) ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi. Solistka Teatru Wielkiego w Łodzi, gdzie kreowała główne role w takich operach, jak „Aida”, „Tosca”, „Hrabina”, „Halka” czy „Trubadur”.
 
Nie dzieli jednak muzyki na gatunki, czuje się równie doskonale w repertuarze operetkowym: „Baron cygański”, „Wesoła wdówka”, „Księżniczka czardasza”, a nawet w musicalu.
 
Piotr Kaczmarek – tenor  (tata). Ukończył Akademię Muzyczna w Łodzi. Były pierwszy tenor Teatru Muzycznego  w Łodzi, pierwszy solista Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego w Warszawie.
 
 Współpracuje z teatrami na terenie całej Polsce, jak i poza jej granicami.
 
Adam Kaczmarek – tenor. Ma zaledwie 16 lat! Głos o jasnej, dźwięcznej, wspaniałej barwie, silny i czysty, budzi zachwyt. Popularność przyniósł mu udział w programie „Mam talent”,
 
w którym wykonywał piosenkę „Delilah”, ale ze sceną zżył się od dziecka, a śpiew jest dla niego bardziej naturalną formą wypowiedzi niż słowo. Adam razem z bratem Wojciechem w 2017 r. wydali dwie płyty: „Marzenia się spełniają” oraz „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”.
 
Wojciech  Kaczmarek – baryton. Ma 20 lat. Niezwykła, dojrzała barwa męskiego głosu zaskakuje publiczność za każdym razem, gdy zaczyna śpiewać. Doskonale śpiewa zarówno klasykę,
 
jak i popularne przeboje. Nie wyobraża sobie życia bez śpiewu. Wojciech  razem z bratem Adamem  w 2017 r. wydali dwie płyty: „Marzenia się spełniają” oraz „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”.
 
Studiuje w Akadami Muzycznej na Wydziale Wokalno-Aktorskim w Bydgoszczy.
 
Szczegóły wydarzenia »
Agencja Artystyczna ŚPIEWAJĄCA RODZINA KACZMAREK Piotr Kaczmarek, Konopnickiej 43, 95-040 Koluszki

Lokalizacja: 52.877618, 20.613794


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Ciechanów

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl