1. Start
  2. Artykuły
  3. Aktualności
  4. KOCHAJ MNIE DUX 1285
ARTYKUŁ: Aktualności - KOCHAJ MNIE DUX 1285

KOCHAJ MNIE DUX 1285

szukaj w artykułach:

8 marca to dzień premiery płyty "Kochaj Mnie". Wydane nakładem DUX Recording Producers nagranie zawiera kompozycje Legara, Kalmana, Straussa oraz Abrahama ze słowami w języku polskim.
Od początku było oczywiste, że chcemy śpiewać o miłości. O tym, co dla nas najważniejsze, co daje powód do życia, do budzenia się i zasypiania z radością – i tak oto powstała płyta wypełniona samymi przebojami – miłosnymi duetami operetkowymi. Nagrana z wielkim uczuciem przez osoby, które tą miłością żyją na co dzień: absolwentkę prestiżowego programu operowego w Yale School of Music Natalię Rubiś-Krzeszowiak (sopran) i jej męża Krystiana Krzeszowiaka (tenor).
Kariera obojga Artystów rozwija się wspaniale, występują w najbardziej renomowanych salach, operach, z towarzyszeniem świetnych orkiestr i najbardziej znanych dyrygentów. Wyjątkowy prezent, nie tylko na Walentynki – do słuchania przez okrągły rok...
Płyta powstała we współpracy z Orkiestrą im. Johanna Straussa z Bydgoszczy pod batutą dyrygenta Marka Czekały, a honorowy patronat nad nią objęła ambasada Węgier.
Natalia Rubiś-Krzeszowiak sopran
Krystian Krzeszowiak tenor
Orkiestra im. Johanna Straussa z Bydgoszczy
Marek Czekała dyrygent, aranżacjekategoria: Aktualności
Katalog muzyczny dopisz się »

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl