1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Klimakterium …i już (Teatr Capitol) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Klimakterium …i już (Teatr Capitol) - bilety

Klimakterium …i już (Teatr Capitol) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-04-30, godz. 19:00
Miasto: WARSZAWA
Miejsce: Teatr Capitol
Adres: Marszałkowska 11500-112 WARSZAWA,
Opis wydarzenia

KLIMAKTERIUM ... i już


Cztery wspaniałe aktorki, cztery „tygrysice w menopauzie” opowiadają i śpiewają o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań.
Wspólnota doświadczeń łączy bohaterki sztuki oraz kobiety na widowni. Spektakl staje się „babskim spotkaniem” pełnym humoru – najlepszego lekarstwa na wszelkie dolegliwości. Nieuchronne problemy w radosnej i ciepłej atmosferze spektaklu przestają być wstydliwe i okazują wcale nie takie straszne!


Tak dowcipnie, otwarcie, z dystansem i poczuciem humoru na własny temat o sprawach kobiet nikt jeszcze w Polsce nie mówił. A zaczęło się w Los Angeles, gdzie Elżbieta Jodłowska zobaczyła niesłychanie zabawny spektakl muzyczny, na którym kobiety zaśmiewały się do łez wołając ”to o mnie!”, „mnie się trafiło to samo!” i postanowiła zrobić coś podobnego, ale osadzonego w polskich realiach, z rodzimymi problemami dnia codziennego i naszymi ulubionymi szlagierami.KRYCHA Ewa Złotowska/ Małgorzata Gadecka/ Ewa Cichocka


ZOSIA Grażyna Zielińska/ Mirosława Krajewska/ Ludmiła Warzecha/ Barbara Wrzesińska


PAMELA Elżbieta Jodłowska/ Elżbieta Okupska/ Małgorzata Duda/ Lidia Stanisławska


MALINA Małgorzata Rożniatowska/ Elżbieta Jarosik/ Ewa Śnieżanka/ Jolanta Chełmicka
Szczegóły wydarzenia »
Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie!

W związku z trwającą w naszym kraju epidemią zawieszenie działalności instytucji kultury zostało wydłużone. Dlatego też informujemy Państwa, że spektakle Teatru Capitol w terminach od 1 do 29 maja włącznie, zostają przeniesione na nowe, bezpieczne terminy.

Wszystkie zarezerwowane i zakupione bilety zachowują ważność. Teatr Capitol oferuje dowolnie wybrane przez Państwa i dostępne terminy, w których można odwiedzić nasz teatr. Na stronie internetowej teatru jest dostępny repertuar do końca 2020 roku.

Dokładamy wszelkich starań, by jak najszybciej skontaktować się ze wszystkimi Widzami, którzy zakupili bądź zarezerwowali bilety na spektakle we wskazanym okresie.


Bilet wstępu: 120.00 PLN Bilety niedostępnekategoria: Bilety na koncerty
Warszawa

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl