1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Klimakterium …i już (Teatr Capitol) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Klimakterium …i już (Teatr Capitol) - bilety

Klimakterium …i już (Teatr Capitol) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-04-06, godz. 19:00
Miasto: WARSZAWA
Miejsce: Teatr Capitol
Adres: Marszałkowska 11500-112 WARSZAWA,
Opis wydarzenia

KLIMAKTERIUM ... i już


Cztery wspaniałe aktorki, cztery „tygrysice w menopauzie” opowiadają i śpiewają o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań.
Wspólnota doświadczeń łączy bohaterki sztuki oraz kobiety na widowni. Spektakl staje się „babskim spotkaniem” pełnym humoru – najlepszego lekarstwa na wszelkie dolegliwości. Nieuchronne problemy w radosnej i ciepłej atmosferze spektaklu przestają być wstydliwe i okazują wcale nie takie straszne!


Tak dowcipnie, otwarcie, z dystansem i poczuciem humoru na własny temat o sprawach kobiet nikt jeszcze w Polsce nie mówił. A zaczęło się w Los Angeles, gdzie Elżbieta Jodłowska zobaczyła niesłychanie zabawny spektakl muzyczny, na którym kobiety zaśmiewały się do łez wołając ”to o mnie!”, „mnie się trafiło to samo!” i postanowiła zrobić coś podobnego, ale osadzonego w polskich realiach, z rodzimymi problemami dnia codziennego i naszymi ulubionymi szlagierami.KRYCHA Ewa Złotowska/ Małgorzata Gadecka/ Ewa Cichocka


ZOSIA Grażyna Zielińska/ Mirosława Krajewska/ Ludmiła Warzecha/ Barbara Wrzesińska


PAMELA Elżbieta Jodłowska/ Elżbieta Okupska/ Małgorzata Duda/ Lidia Stanisławska


MALINA Małgorzata Rożniatowska/ Elżbieta Jarosik/ Ewa Śnieżanka/ Jolanta Chełmicka
Szczegóły wydarzenia »
"Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie!

W związku z ogłoszeniem stanu epidemii w naszym kraju, zawieszenie działalności instytucji kultury zostało wydłużone. Dlatego też informujemy Państwa, że spektakle Teatru Capitol w terminach od 26 marca do 15 kwietnia włącznie, zostają przeniesione na nowe, bezpieczne terminy.

Wszystkie zarezerwowane i zakupione bilety zachowują ważność. Teatr Capitol oferuje dowolnie wybrane przez Państwa i dostępne terminy, w których można odwiedzić nasz teatr.

Dokładamy wszelkich starań, by jak najszybciej skontaktować się ze wszystkimi Widzami, którzy zakupili bądź zarezerwowali bilety na spektakle we wskazanym okresie."


Bilet wstępu: 120.00 PLN Bilety niedostępnekategoria: Bilety na koncerty
Warszawa

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl