1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Kino samochodowe pod chmurką (parking VIP przy Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Kino samochodowe pod chmurką (parking VIP przy Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana) - bilety

Kino samochodowe pod chmurką (parking VIP przy Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-05-23, godz. 21:00
Miasto: KRAKÓW
Miejsce: parking VIP przy Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana
Adres: Reymonta 20 / wjazd od strony Al. 3 Maja30-059 KRAKÓW,
Opis wydarzenia

Sala samobójców. Hejter, Planeta Singli 3, Psy 3. W imię zasad i Mayday.

Kino samochodowe pod chmurką wjeżdża do miasta!

Obejrzeliśmy już niemal wszystkie seriale na platformach vod, nowości kinowe dzięki wirtualnym salom oraz dokumenty udostępniane bezpłatnie, nadszedł czas, by w towarzystwie najbliższych zobaczyć nowości filmowe pod gołym niebem. Z efektami, dobrą muzyką i nocnym klimatem. Bezpiecznie, z zachowaniem odstępu, siedząc w swoich samochodach. Miasto Kraków, Krakowskie Biuro Festiwalowe i Zarząd Infrastruktury Sportowej zapraszają na parking vipowski przy Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w czwartek o godz. 21.00. Zaczynamy od Sali samobójców. Hejter. Gotowi? Zapinajcie pasy i podjeżdżajcie!


Na początek filmowy weekend. Od czwartku 21 maja do niedzieli 24 maja, codziennie o 21.00 obowiązkowo widzimy się na parkingu przed stadionem Wisły Kraków. Filmowy maraton otworzy Sala samobójców. Hejter – produkcja, która 6 marca miała swoją premierę i była najbardziej oczekiwaną w polskim kinie w tym roku! „Hejter” Jana Komasy jest mocniejszy od poprzedniej części i dużo mówi o kondycji współczesnego człowieka, wystawiając nam dość ponure świadectwo. To pozycja, którą trzeba zobaczyć. A w piątek zapraszamy wszystkich spragnionych komedii, romantycznych uniesień i lżejszego kina. Planeta singli 3 to kontynuacja historii Tomka i Ani, którzy wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok.

W sobotę nie zwalniamy tempa i proponujemy widzom mocny tytuł: Psy 3. W imię zasad. Władysław Pasikowski wraca do historii Franza Maurera, który po 25 latach odsiadki wkracza w nową Polskę, gdzie nic nie jest takie, jak zapamiętał. Wkrótce ponownie spotyka Nowego. A jak zakończymy pierwszy filmowy weekend kina samochodowego w Krakowie? Filmem, do którego sceny były kręcone w Krakowie – Mayday. Dzieło Sama Akiny – reżysera drugiej i trzeciej Planety singli – to po trosze dzika, wyzwolona z łańcuchów poprawności farsa, slapstick, wreszcie – opowieść o męskiej przyjaźni wystawionej na próbę ognia. U niejednego widza wzbudzi salwy śmiechu.

Kino samochodowe to pomysł sięgający lat 30. XX wieku, ale Amerykanie pokochali ten rodzaj rozrywki w latach 50. i 60. Jedno z największych kin mieściło się w stanie Nowy Jork: miało 2,5 tysiąca miejsc dla samochodów, własną restaurację i plac zabaw dla dzieci, a to wszystko na powierzchni ponad 11 hektarów. Zaletą kin samochodowych od zawsze był komfort widzów – każdy siedział w swoim samochodzie i mógł przyjechać z całą rodziną. Co więcej, film można było swobodnie komentować, nie obawiając się, że osoba siedząca w samochodzie obok zwróci uwagę. Jest tylko jeden minus: samochodowe kino działa po zmroku, co oznacza jedynie wieczorne seanse. Dlatego powtórek nie będzie.

Pamiętajcie, że spotykamy się w dniach 21-24 maja, codziennie o godz. 21.00. Opłata za jedno miejsce parkingowe to 40 złotych. Sprzedaż biletów rusza w poniedziałek 18 maja o godz. 12:00 na portalu eventim. Liczba miejsc, ze względów bezpieczeństwa, jest ograniczona do 60.

Na seanse zapraszają Miasto Kraków, Krakowskie Biuro Festiwalowe i Zarząd Infrastruktury Sportowej. Kino samochodowe jest jednym z wydarzeń odbywających się w ramach kampanii społeczno-informacyjnej „Bądź turystą w swoim mieście – zwiedzaj Kraków”. Więcej o akcji można znaleźć na profilu na Instagramie @BadztTurysta oraz na Facebooku Bądź turystą w swoim mieście – zwiedzaj Kraków.

Następne seanse już w kolejnych tygodniach. Szczegóły wkrótce, bądźcie z nami!

Repertuar na 4 filmowe wieczory:

21 maja – Sala samobójców. Hejter
22 maja – Planeta Singli
23 maja – Psy 3. W imię zasad
24 maja – Mayday
Szczegóły wydarzenia »
Bilety tylko w formie elektronicznej na telefon bez potrzeby drukowania.

Cena biletu – 40 zł/samochód (uwaga w samochodzie mogą się znajdować tylko 2 osoby - miejsca postojowe nienumerowane).

Zakup biletu oznacza akceptację REGULAMINU WYDARZENIA.

Wjazd na teren kina samochodowego od godz. 19:30.

Samochód osobowy: 40.00 PLN Bilety niedostępnekategoria: Bilety na koncerty
Kraków

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl