1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Kiedy kota nie ma (Teatr Capitol) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Kiedy kota nie ma (Teatr Capitol) - bilety

Kiedy kota nie ma (Teatr Capitol) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-05-26, godz. 19:00
Miasto: WARSZAWA
Miejsce: Teatr Capitol
Adres: Marszałkowska 11500-112 WARSZAWA,
Opis wydarzenia

"Kiedy kota nie ma..." istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli.

Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? - odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące!

Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!Obsada:

Katarzyna SKRZYNECKA/ Violetta ARLAK

Anna GORNOSTAJ/ Maja BAREŁKOWSKA

Jacek LENARTOWICZ/ Piotr CYRWUS

Wojciech WYSOCKI/ Piotr ZELT

Zofia ZBOROWSKA/ Aleksandra GRZELAK

Marta WIERZBICKA/ Aneta ZAJĄC
Szczegóły wydarzenia »
Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie!

W związku z trwającą w naszym kraju epidemią zawieszenie działalności instytucji kultury zostało wydłużone. Dlatego też informujemy Państwa, że spektakle Teatru Capitol w terminach od 1 do 31 maja włącznie, zostają przeniesione na nowe, bezpieczne terminy.

Wszystkie zarezerwowane i zakupione bilety zachowują ważność. Teatr Capitol oferuje dowolnie wybrane przez Państwa i dostępne terminy, w których można odwiedzić nasz teatr. Na stronie internetowej teatru jest dostępny repertuar do końca 2020 roku.

Dokładamy wszelkich starań, by jak najszybciej skontaktować się ze wszystkimi Widzami, którzy zakupili bądź zarezerwowali bilety na spektakle we wskazanym okresie.


Bilet wstępu: 116.00 PLN Bilety niedostępnekategoria: Bilety na koncerty
Warszawa

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl