1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Kayah Świątecznie (Arena Gliwice - Mała Arena) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Kayah Świątecznie (Arena Gliwice - Mała Arena) - bilety

Kayah Świątecznie (Arena Gliwice - Mała Arena) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-12-19, godz. 20:00
Miasto: GLIWICE
Miejsce: Arena Gliwice - Mała Arena
Adres: Akademicka 5044-100 GLIWICE,
Opis wydarzenia

KAYAH 19.12.2019 czyli KONCERT ŚWIĄTECZNY W ARENIE GLIWICE

Podczas koncertu usłyszymy autorskie, świąteczne utwory z niezapomnianej płyty Kayah „Gdy pada śnieg”. Artystka wykona także klasyczne polskie kolędy, takie jak: Cicha noc, Jezus Malusieńki, Lulajże Jezuniu, Wśród nocnej ciszy, czy Nie było miejsca dla Ciebie, w charakterystycznej dla siebie aranżacji i wyjątkowym klimacie nadchodzących Świąt.

Oczywiście nie zabraknie również dobrze znanego szlagieru świątecznego "Ding Dong". Artystce towarzyszyć będą na scenie wybitni instrumentaliści z Janem Smoczyńskim, jako kierownikiem zespołu, na czele. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy pragną wcześniej wprowadzić się w świąteczny nastrój i w radosnej atmosferze cieszyć się piękną muzyką. Jeżeli muzyka ma łagodzić obyczaje, to ten koncert zrobi to doskonale. A przed „świąteczną gorączką” dla wielu z nas, to pozycja (co najmniej) obowiązkowa.

Daty sprzedaży biletów:

12.11.

Specjalnie dla mieszkańców Gliwic i powiatu gliwickiego zostanie uruchomiona pula 200 biletów z rabatem -15%. Promocja będzie dostępna tylko w kasie Areny Gliwice, od godz. 14.00 do godz. 18.00. Każda osoba zamieszkująca powiat gliwicki, będzie mogła nabyć maksymalnie 4 bilety.

13.11.

O godz. 12.00 zostanie uruchomiona sprzedaż online na portalu eventim.pl oraz stacjonarnie w kasie Areny Gliwice.

KAYAH – sylwetka artystki

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Wszechstronna muzycznie artystka, najczęściej poruszająca się w klimatach folk, pop, soul i jazz. Autorka wielu przebojów jak “Za późno”, „Supermenka“, „Na językach“, „Testosteron“, „Prawy do lewego“, „Śpij Kochanie Śpij”, czy świąteczny „Ding Dong”. Obecna na scenie muzycznej już od ponad 25 lat. Swój pierwszy autorski album – “Kamień” wydała w 1995 roku. Płyta został świetnie przyjęta przez krytyków i całą branżę muzyczną, a sama artystka od razu zyskała rzeszę wiernych fanów.

Od tego czasu, Kayah wydała 10 albumów prezentujących jej fascynacje muzyką folkową (”Kayah i Bregović”, “Transoriental Orchestra), klubową (“Zebra”, “JakaJaKayah”, “Stereo typ”), soulową i jazzową (“Kamień”, “Skała”), a nawet klasyczną (“Kayah & Royal Quartet”). W jej dorobku znalazła się również płyta z cyklu “MTV Unplugged”, do której nagrania Kayah została zaproszona jako pierwsza artystka z Europy Środkowo-Wschodniej. Płytą podsumowującą pierwszy etap działalności artystycznej Kayah był dwupłytowy album “The Best and The Rest” wydany w 2005 roku, którym artystka jednocześnie pożegnała się z byłą wytwórnią Sony BMG i rozpoczęła wydawanie płyt we własnej wytwórni płytowej KAYAX, którą założyła wspólnie ze swoim wieloletnim menedżerem i przyjacielem - Tomikiem Grewińskim. W swojej wytwórni KAYAX, Kayah promuje utalentowanych artystów, którzy zachwycili ją swoją muzykalnością, charyzmą i olbrzymim talentem oraz osobowością. Firma ma na koncie już ponad 90 publikacji muzycznych i książkowych.


Szczegóły wydarzenia »
Przed zakupem należy zapoznać się z REGULAMINEM OBIEKTU.

Miejsce siedzące: Bilety niedostępne
Miejsce siedzące: Bilety niedostępne
Miejsce siedzące: Bilety niedostępne
Miejsce siedzące: Bilety niedostępnekategoria: Bilety na koncerty
Gliwice

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl