1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Kasia Kowalska z Zespołem - 25 lecie (Katowice Miasto Ogrodów) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Kasia Kowalska z Zespołem - 25 lecie (Katowice Miasto Ogrodów) - bilety

Kasia Kowalska z Zespołem - 25 lecie (Katowice Miasto Ogrodów) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-10-20, godz. 19:00
Miasto: KATOWICE
Miejsce: Katowice Miasto Ogrodów
Adres: plac Sejmu Śląskiego 240-032 KATOWICE,
Opis wydarzenia

KASIA KOWALSKA – jubileusz 25 lat i nowa płyta!!!

Rok 2018 był dla Kasi Kowalskiej rokiem wyjątkowym. Przede wszystkim obchodziła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej, a po drugie wydała swój nowy album, na który jej fani czekali już 10 lat. Jesienią odbyła się jubileuszowa trasa koncertowa obejmująca kilkanaście miast w całym kraju. Podczas koncertów nie zabrakło największych przebojów artystki, jak "Prowadź mnie", "Co może przynieść nowy dzień", "Antidotum", "A to co mam", "Coś optymistycznego", "To co dobre" i wielu innych, a także utworów z najnowszej płyty „Aya”. Płytę promuje autorska piosenka Kasi "Alannah (tak niewiele chcę)".

Choć od wydania pierwszej płyty Kasi Kowalskiej, "Gemini" minęło już blisko ćwierć wieku, a w jej życiu wydarzyło się bardzo wiele, to pewne rzeczy pozostały niezmienne: jej niespotykana wrażliwość, miłość do muzyki i pasja, z jaką ją tworzy i wykonuje. Zapraszamy na kolejny koncert Kasi Kowalskiej w Poznaniu. Czeka nas piękne, mistyczne widowisko przepełnione emocjami, niezwykłą energią wokalistki i wieloma znanymi piosenkami, które Kasia Kowalska wylansowała na przestrzeni 25 lat swojej burzliwej artystycznej kariery.

Premiera nowej płyty zatytułowanej „Aya” 22.06.2018

KASIA KOWALSKA

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, Mtv European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną. Rok 2018 to dla Kasi Kowalskiej rok wyjątkowy. Przede wszystkim obchodzi jubileusz 25-lecia pracy artystycznej, a po drugie wydaje swój nowy album, na który jej fani czekają już 10 lat. Jesienią odbędzie się jubileuszowa trasa koncertowa obejmująca kilkanaście miast w całym kraju. Podczas koncertów nie zabraknie największych przebojów artystki, jak "Prowadź mnie", "Antidotum", "A to co mam", “Spowiedź”, “Być tak blisko”, "Co może przynieść nowy dzień", "Coś optymistycznego", "To co dobre" i wielu innych, a także utworów z najnowszej płyty m.in. Promującego ją singla "Alannah (Tak niewiele chcę)".


Szczegóły wydarzenia »


Miejsce siedzące: 110.00 PLN Bilety dostępne
Miejsce siedzące: 95.00 PLN Bilety dostępne
Miejsce siedzące: 70.00 PLN Bilety dostępne
Miejsce siedzące: 50.00 PLN Bilety dostępnekategoria: Bilety na koncerty
Katowice

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl