1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Kali x Flvwlxss // V8Tour (MegaClub) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Kali x Flvwlxss // V8Tour (MegaClub) - bilety

Kali x Flvwlxss // V8Tour (MegaClub) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 40.0 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2018-05-19, godz. 21:00
Miasto: Katowice
Miejsce: MegaClub
Adres: Żelazna 15,

Kategoria: koncert

Opis wydarzenia

Bramy: 20:00 / Start 21:00

Ograniczenia wiekowe:
Wstęp +16


Premierowy koncert V8T w Katowicach!


„V8T” to 14 nowoczesnych numerów. To podróż na koncert u boku Kaliego, którą można porównać do rozmowy dwóch dobrych ziomków. Metafory na tym się nie kończą, ponieważ większość z tytułów, powierzchownie skoligowanych z samochodem, odnajduje swoje odbicie na płaszczyźnie egzystencjalnej rapera. 
I tak w kawałku „Opary” dowiecie się, co czuje przemęczony człowiek „jadący na oparach” energii życiowej, utwór „Navi” zaprowadzi Was do domu Kaliego będącego obecnie przystankiem na trasie, o którym z kolei traktuje numer „Pit Stop”.


Po eklektycznym 50/50, retrospekcyjnym „Gdy Zgaśnie Słońce”, osobistym „Sentymentalnie", koncepcyjnym „Kime Story” oraz ezoterycznej „Chakrze” - Kali po raz pierwszy oddaje do rąk słuchaczy album na czasie, którego zawartość liryczna dotyczy jego obecnej sytuacji życiowej . 
V8T to osobista relacja z pierwszej ręki pozbawiona przesadnego patetyzmu i moralizatorstwa. Jak zawsze u Kaliego,całość ubrana w dojrzałe teksty w których nie zabraknie osobistych spojrzeń w głąb siebie, szczerej relacji z życia codziennego ale też dosadnych, świadomych własnej pozycji oraz punktujących chore zjawiska na scenie braggów. 
Kali w nowoczesnej odsłonie charakteryzuje się ciętym językiem i ekwilibrystycznym flow podanym na wszechobecnym 808. Całość kwituje wpadającymi w ucho refrenami.


Za całą produkcję na albumie, odpowiada absolutny debiutant FLVWLXSS, który trzymając rękę na pulsie aktualnych trendów, przygotował wybuchową muzyczną mieszankę. Na płycie w symbiozie obok siebie współgrają koncertowe bangery, rozmyte, chilllujące cloudy, jak i rozpalające obecnie klubowe parkiety afro trapy.


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Szczegóły wydarzenia »
kategoria: Bilety na koncerty
Katowice

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl