1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz (M-GOKSiR Zdzieszowice) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz (M-GOKSiR Zdzieszowice) - bilety

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz (M-GOKSiR Zdzieszowice) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 65 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-09-25, godz. 18:00:00
Artysta: Kabaret Smile
Miasto: Zdzieszowice
Miejsce: M-GOKSiR Zdzieszowice
Adres: ul. Powstańców Śląskich 7,
(GPS: 50.454627, 18.164204)
Kategoria: kabaret

Opis wydarzenia

Program "Tu i Teraz" to wynik wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile. Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego "Seby", jak również celebrytów z pierwszych stron gazet. Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek.

#obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się "tu i teraz" bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą! Sprawdź sam jak działa na Ciebie Kabaret Smile - bądź "Tu i teraz"!
Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl


Szczegóły wydarzenia »

Kabaret Smile Paweł Szwajgier, Michał Kincel, Andrzej Mierzejewski

Preferujemy skecze obyczajowe, bazujące na humorze sytuacyjnym oraz na charakterystycznych postaciach. Lubimy bawić się formą. Szukamy absurdów życia codziennego i przenosimy je na scenę. Uwielbiamy śpiewać, jeden z nas nawet potrafi, dlatego też naszą silną stroną jest piosenka kabaretowa. Unikamy humoru politycznego bo po co parodiować komedię. Kabaret to nasza pasja. Napisane przez nas teksty są tylko gliną, z której podczas występów, wraz publicznością, lepimy rzeźby zwane skeczami. Każdy nasz spektakl jest jedyny i niepowtarzalny. Oglądanie nas w telewizji czy w internecie jest jak zwiedzanie Nowego Jorku czy Wałbrzycha w Street View - Google Maps. Dlatego też jeśli kabaret Smile, to tylko i wyłącznie na żywo. Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Wszystkie koncerty artysty: Kabaret Smile »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Zdzieszowice

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl