Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana (Centrum Spotkania Kultur) - bilety

Ceny biletów od: 120 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2020-11-10, godz. 17:00:00 Artysta: Kabaret Neo-Nówka Miasto: Lublin Miejsce: Centrum Spotkania Kultur Adres: Plac Teatralny 1,
(GPS: 51.247665, 22.549436) Kategoria: kabaret

Opis wydarzenia

"Żywot Mariana" - to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu "Kazik Sam w domu" Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. "Żywot Mariana" to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres. Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie.

Zabawny, śmieszny, rozluźniający ale i zmuszający do przemyśleń. Taki jest "Żywot Mariana". Program wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu Zespołu "Żarówki". Do tego światło, dźwięk i tysiące zadowolonych widzów. Musisz to zobaczyć. Polecamy z ręką na sercu.

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Szczegóły wydarzenia »

Kabaret Neo-Nówka Roman Żurek, Michał Gawliński, Radosław Bielecki

Są z Wrocławia. Uprawiają satyrę polityczną. Ale z pomysłem - co jest nie lada sztuką. Pewnego dnia założyli moherowe berety i zaczęli mówić ze sceny o tym, co ich naprawdę wkurza. I zostali dostrzeżeni. Są więc przykładem na to, że szczerość popłaca. Lecz nie tylko moher jest tematem ich skeczy. Oprócz treści społecznych zajmują się wszechogarniającym absurdem. Oglądając ten kabaret ma się wrażenie, że gdzieś już się to widziało... A potem się przypomina - no tak, wczoraj w urzędzie. Kabaret Neo-Nówka w swych programach pokazuje przemiany społeczno-kulturalne naszego kraju, a zwłaszcza jego mieszkańców. Kabaret także nie stroni od trudnych tematów, ale pokazując je w sposób zwiewny, lekki i subtelny. Cechuje ich naturalność i bezkompromisowość. A pomysłów na numery im nie brakuje. Pisze je samo życie... Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Wszystkie koncerty artysty: Kabaret Neo-Nówka »

Lokalizacja

Wczytuję mapę...

Powiązane Video Wszystkie video

Flying Steps - Red Bull Flying Bach - Eurowizja 2011
Grupa MoCarta - Popis
Król Swingu - flash mob - Maciej Stuhr
Rachel Barton Pine zaprasza na swoje koncerty w Polsce

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Yamaha MG 102 C mikser
UDG Backpack classic Army Green
Danmar 210 Star Powerdisc atka pod bijak
Danmar 210DK Star Powerdisc atka pod bijak (podwjny)

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl