1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore" (M-GOKSiR Zdzieszowice) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore" (M-GOKSiR Zdzieszowice) - bilety

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore" (M-GOKSiR Zdzieszowice) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 60 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-11-15, godz. 18:00:00
Artysta: Kabaret Młodych Panów
Miasto: Zdzieszowice
Miejsce: M-GOKSiR Zdzieszowice
Adres: ul. Powstańców Śląskich 7,
(GPS: 50.454627, 18.164204)
Kategoria: kabaret

Opis wydarzenia

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień. "To jest chore" mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności. Jak mawiał Zygmunt Freud "nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani" i ten program w pełni to potwierdza. Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają. Świetny program i fantastyczna zabawa.
Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl


Szczegóły wydarzenia »

Kabaret Młodych Panów Mateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk

Kabaret Młodych Panów – polska grupa kabaretowa, założona w Rybniku w 2004 roku. Premiera pierwszego programu pt. „My naprawdę chcemy pracować” odbyła się 7 października 2004 roku podczas IX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej. Patronat nad kabaretem sprawuje Fundacja Elektrowni Rybnik. Kabaret Młodych Panów wydał jak na razie 5 oficjalnych DVD: „Liga Kabaretów - Kabaret Młodych Panów” (grudzień 2007), „Z Młodymi jak najbardziej” (kwiecień 2009), „Bezczelnie Młodzi” (kwiecień 2012), 10/10 czyli urodziny (czerwiec 2015), Ślązisz is easy (2019). Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Wszystkie koncerty artysty: Kabaret Młodych Panów »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Zdzieszowice

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl