1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. JUDY (Hotel Narvil ) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - JUDY (Hotel Narvil ) - bilety

JUDY (Hotel Narvil ) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2018-05-05, godz. 18:00
Miasto: Serock
Miejsce: Hotel Narvil
Adres: Czesława Miłosza 14A,

Kategoria: SpektaklHotel Narvil

Opis wydarzenia

Hotel Narvil Conference & Spa to połączenie eleganckiego hotelu, nowoczesnego centrum konferencyjnego i ekskluzywnego spa. Doskonała lokalizacja nad brzegiem Narwi, dyskretna i zaciszna atmosfera okolicy oraz bogaty wybór atrakcji i możliwości wypoczynku tworzą niezwykłą ofertę Hotelu. To miejsce obdarzone energią pochodzącą wprost z natury. Hotel Narvil po raz kolejny stanie się miejscem wydarzeń kulturalnych i spotkań ze sztuką. W ramach projektu Scena Narvil pokazujemy Państwu spektakle najlepszych warszawskich scen teatralnych – 5 maja o godz. 18.00 zapraszamy na spektakl muzyczny "JUDY” w reżyserii Dominika Nowaka.

Obsada: Katarzyna Misiewicz-Żurek, Lesław Żurek
przy fortepianie Adam Ćwiek/ Przemysław Zalewski

„Judy” to spektakl muzyczny inspirowany życiem oraz twórczością legendarnej amerykańskiej aktorki i wokalistki Judy Garland. Akcja przedstawienia rozgrywa się w 1969 roku w garderobie kopenhaskiej sali koncertowej tuż przed jej ostatnim wyjściem na scenę – trzy tygodnie później znaleziono ją martwą w jej wynajętym domu w Londynie. Przyczyną śmierci było „przypadkowe przedawkowanie barbituranów”, próby samobójczej nie stwierdzono. Koroner dodał, że Garland i tak żyła „na kredyt” między innymi z powodu marskości wątroby. Miała 47 lat. Ceremonię pogrzebową przeprowadził pastor, który trzy miesiące wcześniej udzielił jej ostatniego, piątego już ślubu. Liza Minnelli powiedziała o śmierci swojej matki: „To nie samobójstwo – była po prostu zmęczona, jak kwiat, który daje światu radość i piękno, a potem więdnie”. Spektakl jest zabawną i jednocześnie gorzką opowieścią o życiu „tam, gdzie gwiazd jest więcej niż na niebie”, refleksją nad przemijaniem i blaknięciem blasku sławy, próbą rozliczenia się z całego życia. Zaglądając do garderoby Judy Garland podglądamy intymny świat schowany przed publicznością, słuchamy piosenek śpiewanych „tylko dla siebie”, śmiejemy się z anegdot, które nigdy nie ujrzały światła dziennego, stajemy się adresatem zwierzeń ze świata znajdującego się „gdzieś tam ponad tęczą”. Scenariusz spektaklu powstał na podstawie tekstów Sławomira Chwastowskiego.

Dodatkowych informacji na temat spektaklu oraz oferty hotelu udziela Dział Rezerwacji Hotelu Narvil - tel. 22 566 10 06 lub mailowo - rezerwacje@hotelnarvil.pl
Szczegóły wydarzenia »
Hotel Narvil Sp. z o.o., Czesława Miłosza 14a, 05-140 Serock

Lokalizacja: 52.497223, 21.066834


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Serock

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl