JOSE TORRES W POLSKIEJ FILHARMONII BAŁTYCKIEJ

22.05 o godzinie 12:00 na Sali Koncertowej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej odbędzie się koncert skierowany do najmłodszych: „Gorące rytmy z serca Karaibów na powitanie wakacji”. Podczas niego słuchacze przeniosą się na Kubę - największą z wysp Wielkich Antyli, która zachęca ciepłymi, lazurowymi wodami Morza Karaibskiego, pięknymi zatokami i szerokimi plażami.

To, co wyraźnie wyróżnia karaibską wyspę spośród innych rajskich miejsc, to przede wszystkim muzyka i taniec. Będzie to więc podróż w krainę latynoskich rytmów – pełnych słońca, pozytywnej energii, kolorów i dźwięków Kuby. Na Scenie będzie można usłyszeć i zobaczyć wybuchowa i radosna mieszanka rumby, salsy, mambo i cha-chy. Pełne energii i żywiołowości tańce kubańskie prezentowane będą przez tancerzy Torres Salsa Group.

Jose Torres, który razem z Torres Salsa Group pojawi się na Scenie Koncertowej PFB, to kubański wirtuoz instrumentów perkusyjnych, od wielu lat mieszkający w Polsce. Przez ponad 30 lat na scenie muzycznej współpracował z wieloma gwiazdami estrady m.in. Kayah, Marylą Rodowicz, Urszulą, Maanamem, Stanisławem Soyką, Blue Cafe czy Grzegorzem Ciechowskim. Koncertował i nagrywał również z czołówką muzyków jazzowych: Tomaszem Stańko, Wojciechem Karolakiem, Zbigniewem Namysłowskim, Jarosławem Śmietaną i Leszkiem Możdżerem.

Teraz wystąpi on z grupą Havana Dreams i tancerzami z Torres Salsa Group w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Jose Torres znany jest ze swojego radosnego podejścia do życia i bezpośredniego kontaktu z publicznością. Jego występ ma na celu wywołać uśmiech na twarzach dzieci i ich rodziców, rozbawić je, zrelaksować i sprawić, by w pożyteczny i przyjemny sposób spędzili niedzielne popołudnie. Nie zabraknie także elementów edukacyjnych, które dzięki żywiołowym pokazom zostaną w pamięci dziecka na długi czas.

Bilety do nabycia w kasach i na www.filharmonia.gda.pl

Powiązane Video Wszystkie video

Mateusz Walach - "Wspomnienie"
Stanisław Moniuszko - Bajka. Opowieść zimowa, Conte d'hiver, fantasy overture
100 lat Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Łódzkiej - flash mob
DUX1303 Double Clarinet Concertos

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Ahead Tico Torres Signature paki perkusyjne
Meinl JCTRI20 Jose Cortijo Signature Studio Triangle instrument perkusyjny
AN Polskie Karaoke vol. 18 DVD
AN Polskie Karaoke vol. 13 DVD

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl