1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Jacek Kaczmarski-lekcja historii (Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Jacek Kaczmarski-lekcja historii (Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza) - bilety

Jacek Kaczmarski-lekcja historii (Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-12-14, godz. 17:00
Miasto: WARSZAWA
Miejsce: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza
Adres: Jaracza 200-378 WARSZAWA,
Opis wydarzenia

Jeden z największych bardów współczesnej polskiej piosenki poetyckiej – Jacek Kaczmarski – nie żyje już od dziesięciu lat… Jego niezwykły, zachrypnięty głos, przejmujące teksty i porywająca energia, z jaką grał i śpiewał, były niezapomnianym przeżyciem dla tych, którzy mieli szczęście słuchać go na żywo. Był o wiele za młody na śmierć – miał zaledwie 47 lat, kiedy zabrała go śmiertelna choroba. Jego wspaniałe pieśni budziły wiarę w wolność, odzyskaną także dzięki koncertom Kaczmarskiego gromadzącym tłumy entuzjastów.Wielki admirator Jacka K., świetny śpiewający aktor Jacek Bończyk, proponuje dziś wraz z kilkorgiem kolegów wieczór pieśni Kaczmarskiego poświęconych kilkunastu sławnym obrazom. Kaczmarski fascynował się nie tylko polityką, ale i sztuką. A siła jego tekstów i muzyki wcale nie zmalała od tamtego czasu, kiedy był jeszcze wśród nas.„Jacek Kaczmarski – lekcja historii” to zatem spektakl nie tylko dla miłośników twórczości Jacka Kaczmarskiego, ale też tych interesujących się historią i malarstwem. A wszystko w formie „teatru przy muzyce”.reżyseria – Jacek Bończyk

scenografia - Grzegorz Policiński

aranżacje i kierownictwo muzyczne – Fabian Włodarek

premiera – 22 listopada 2014, Scena Na DoleWystępują: Julia Konarska, Jacek Bończyk, Wojciech Brzeziński, Wojciech MichalakMuzycy:

Fabian Włodarek – piano, akordeon

Paweł Stankiewicz – gitary

Jacek Bończyk – gitara klasyczna
Szczegóły wydarzenia »
Spóźnieni widzowie są wyjątkowo wpuszczani na spektakl, ale tylko na miejsca wskazane przez Obsługę Widowni. Zajęcie wykupionego miejsca będzie możliwe dopiero w trakcie przerwy. Jeżeli spektakl grany jest bez przerwy spóźnieni widzowie pozostają na miejscach wskazanych przez Obsługę Widowni. Istnieją spektakle, na które spóźnieni widzowie, ze względu na specyfikę użytej scenografii, nie będą wpuszczani na widownię.

Miejsce siedzące: 77.00 PLN Bilety niedostępnekategoria: Bilety na koncerty
Warszawa

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl