1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Ich Troje - 25 LAT - Koncert Jubileuszowy (Amfiteatr Twierdzy Boyen) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Ich Troje - 25 LAT - Koncert Jubileuszowy (Amfiteatr Twierdzy Boyen) - bilety

Ich Troje - 25 LAT - Koncert Jubileuszowy (Amfiteatr Twierdzy Boyen) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 59 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2021-08-14, godz. 19:00:00
Artysta: Ich Troje
Miasto: Giżycko
Miejsce: Amfiteatr Twierdzy Boyen
Adres: ul. Turystyczna 1,
(GPS: 54.033712, 21.750132)
Kategoria: muzyka

Opis wydarzenia

Zapraszamy na wyjątkowy koncert zespołu Ich Troje! Wydarzenie niezwykłe, bo jubileuszowe - Ich Troje będzie bowiem świętowało 25 lat na muzycznej scenie.  Nie trzeba nikomu przedstawiać tej trójki wyjątkowych ludzi - charyzmatycznego Michała, człowieka orkiestry - Jacka i Ani Świątczak - wokalistki, która po 10 latach przerwy na powrót zasiliła szeregi grupy. 


Zespół przez 25 lat zagrał kilkaset koncertów w kraju i poza jego granicami, sprzedali blisko 12 milionów płyt. Michał skutecznie dbał o to, by koncerty były zawsze wyjątkowe i na długo pozostawały w pamięci uczestników - na scenie pojawiał się balet, huśtawka, motocykle, a kiedy trzeba było - wywoływali deszcz!  Tym razem nie będzie inaczej!  Podczas koncertu usłyszymy zarówno te największe hity zespołu, takie jak "Powiedz", "A wszystko to…", "Zawsze z Tobą chciałbym być", "Wypijmy za to!", "Babski Świat", "Keine Grenzen", a także wiele, wiele innych, a każda z piosenek wzbogacona będzie unikalnym strojem, zapierającym dech rekwizytem i choreografią. Zapewniamy Was, że to będzie niezapomniany moment. Przepiękna sceneria amfiteatru tylko doda temu wydarzeniu magii. 


Nie możecie tego przegapić!  


BILETY SPONSOR PACKAGE (First Class) Posiadacze biletów Sponsor otrzymują najlepsze miejsca, a także możliwość uczestniczenia w próbie zespołu, a po koncercie - możliwość spotkania z Artystami  i zrobienia zdjęcia w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma nową, dziesiątą już płytę zespołu "Projekt X".  


BILETY VIP BACKSTAGE PASS (Business) Posiadacze biletów Vip Backstage Pass otrzymują możliwość spotkania z Artystami po koncercie, a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia.  


*Informacja o godzinie próby zespołu podana zostanie dzień przed wydarzeniem, na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.  **Zdjęcie z Artystami wykonuje obsługa zespołu - do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl


Szczegóły wydarzenia »

Ich Troje Michał Wiśniewski, Jacek Łągwa, Agata Buczkowska

Nie trzeba nikomu przedstawiać tej trójki wyjątkowych ludzi - charyzmatycznego Michała, człowieka orkiestry – Jacka i młodziutkiej, przepięknie rozśpiewanej Agaty. Zespół przez 25 lat zagrał kilkaset koncertów w kraju i poza jego granicami, sprzedali blisko 12 milionów płyt. Michał skutecznie dbał o to, by koncerty były zawsze wyjątkowe i na długo pozostawały w pamięci uczestników – na scenie pojawiał się balet, huśtawka, motocykle, a kiedy trzeba było – wywoływali deszcz! Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Wszystkie koncerty artysty: Ich Troje »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Giżycko

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl