I Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Smyczkowych dla uczniów klas skrzypiec, altówki i wiolonczeli Szkół Muzycznych I i II stopnia – „PIZZICATO”

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Smyczkowych dla uczniów klas skrzypiec, altówki i wiolonczeli Szkół Muzycznych I i II stopnia – „PIZZICATO”, który odbędzie się w dniach 10–12.12.2022 r. w Krakowie.

Konkurs skierowany jest do młodych muzyków i ma na celu propagowanie muzyki wykonywanej na instrumentach smyczkowych oraz promowanie młodych talentów.

Konkurs ma być miejscem muzycznych spotkań – dla dzieci i młodzieży, dając szansę każdemu w zdobyciu estradowego doświadczenia, a także umożliwiać wymianę doświadczeń pedagogicznych. Uczestnikami Konkursu mogą być uczniowie ogólnokształcących szkół muzycznych I i II stopnia oraz szkół muzycznych I i II stopnia klas skrzypiec, altówki i wiolonczeli.

Tegoroczna edycja Konkursu realizowana jest w formule on-line. Przesłuchania konkursowe przeprowadzone są w trybie nagrań audio video.

Zgłoszenie uczestnictwa należy dokonać w terminie do 8 grudnia 2022 za pośrednictwem formularza elektronicznego zamieszczonego na stronie www.fwsm.pl.

Ocenę wykonań konkursowych dokona Jury powołane przez Organizatora Konkursu, w skład którego wchodzą uznani artyści muzycy i pedagodzy:
Maria Murawa-Fraska – Przewodnicząca Jury, skrzypce (POZNAŃ)
Anna Skibińska-Haponiuk – wiolonczela (WARSZAWA)
Rafał Daszkiewicz – altówka, skrzypce (KRAKÓW)

Informacje o Konkursie, Regulamin oraz interaktywny formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie Organizatora: www.fwsm.pl.

Kontakt w sprawach organizacyjnych pod adresem: konkurs [email protected] oraz pod numerami tel.: +48 503 752 413, +48 600 312 024.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie!

Powiązane Video Wszystkie video

Sebben crudele A. Caldara - VII Ogólnopolski Konkurs Wokalny
Karol Szymanowski - Etiuda b-moll, Op. 4, No. 3
Stanis?aw Moniuszko - Bajka. Opowie?? zimowa, Conte d'hiver, fantasy overture
J.S.Bach - koncert na obój i skrzypce

Instrumenty i sprzęt muzyczny

D′Addario Helicore H-518 Long Scale struna G do altówki (medium)
D′Addario Helicore H-519 Long Scale struna C do altówki (medium)
Hercules DS 571 BB statyw do skrzypiec, altwki
Hercules DSP 57 WB wieszak cienny do skrzypiec i altwek

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl