1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Gwiazdy " Klimakterium " (Teatr Letni) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Gwiazdy " Klimakterium " (Teatr Letni) - bilety

Gwiazdy " Klimakterium " (Teatr Letni) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 50 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-09-12, godz. 19:00:00
Artysta: Kabaret Moherowe Berety
Miasto: Ciechocinek
Miejsce: Teatr Letni
Adres: ul. Kopernika 3,
(GPS: 52.881031, 18.789671)
Kategoria: kabaret

Opis wydarzenia

Kabaret Moherowe Berety - UWAGA - Dziewczyny nie politykują! Mohery z Podlasia, czasami zakochane, zawsze wesołe, hodują kury nioski ,krowy holenderki indory i angory (na berety) :)

Zapraszamy na spotkanie z Helą, Jessiką, Anielą i Elbienią, które naprawdę zapamiętacie na długo... KABARET MOHEROWE BERETY - czyli jak w 120 minut umrzeć ze śmiechu. Cztery Panie w średnim wieku na co dzień grające w Teatrze Rozrywki w Chorzowie pod wpływem impulsu, stworzyły doskonały kabaret. Obaw miały początkowo wiele, ale okazało się, że potrafią bawić publiczność w sposób niepowtarzalny. Wykorzystanie znanych szlagierów muzyki rozrywkowej, w połączeniu z dialogami, okraszonymi perfekcyjną mimiką i gestami dają widzom to, co zwykło nazywać się dobrym kabaretem. Nie bawią się w politykę, a śmieją się z ludzkich słabości, przyzwyczajeń, dziwactw. Doskonale wykorzystują swoje atuty, niejednokrotnie nieźle je przerysowując, a przy tym potrafią wyjątkowo przekonująco wcielić się w charakterystyczne postaci. Formacja która śmieszy i bawi do łez. Dobry tekst, mimika i gra aktorska sprawiają, że ponadgodzinne widowisko przykuwa uwagę widza. Na ich występach widzowie bawią się wyśmienicie śmiejąc się do rozpuku. Znakomita piosenka aktorska, uzupełniona dialogami i monologami oraz nietypowe stroje rozbawią widza w każdym wieku.
Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl


Szczegóły wydarzenia »

Kabaret Moherowe Berety Elżbieta Okupska, Małgorzata Gadecka, Marta Tadla i Beata Chren

Kabaret Moherowe Berety - UWAGA - Dziewczyny nie politykują! Mohery z Podlasia, czasami zakochane, zawsze wesołe, hodują kury nioski ,krowy holenderki indory i angory (na berety) ;-) Zapraszamy na spotkanie z Helą, Jessiką, Anielą i Elbienią, które naprawdę zapamiętacie na długo... KABARET MOHEROWE BERETY - czyli jak w 120 minut umrzeć ze śmiechu! Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Wszystkie koncerty artysty: Kabaret Moherowe Berety »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Ciechocinek

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl