1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4 (Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4 (Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa) - bilety

Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4 (Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-09-15 16:00:00, godz.
Artysta: Kabaret Skeczów Męczących: Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4
Miasto: Pruszków
Miejsce: Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa
Adres: ul. Bohaterów Warszawy 4,
(GPS: 52.170041, 20.812224000000015)
Kategoria: kabaret

Opis wydarzenia


Szczegóły wydarzenia »

Kabaret Skeczów Męczących: Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4

Kabaret Skeczów Męczących - pod tą kontrowersyjną nazwą kryje się jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów znany również jako KSM. 


Podbił serca Polaków charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności. Poza największymi festiwalami kabaretowymi, które trudno sobie wyobrazić bez udziału KSM, pokazują się szerokiej publiczności współprowadząc z sukcesami wydarzenia muzyczne: Sabat Czarownic 2013, Top Trendy 2014; jak i kabaretowe: Polska Noc Kabaretowa 2013.


Z roku na rok sami podnoszą sobie poprzeczkę, przygotowując coraz bardziej dojrzałe programy. Robią to już od 10 lat, a o tym, że robią to dobrze świadczy fakt, iż emitowane w styczniu tego roku 10-lecie Kabaretu Skeczów Męczących obejrzały w telewizji Polsat ponad 4 miliony widzów.


KSM od lat jest rozpoznawalną i lubianą marką, gwarantującą niezwykłą atmosferę i wspaniałą zabawę niezależnie od charakteru wydarzenia. Potrafią ujarzmić wielotysięczną publiczność i skupić na sobie jej uwagę, rozbawić i stworzyć niepowtarzalny klimat na małych klubowych spektaklach, a także ubarwić spotkania biznesowe i imprezy firmowe. To oni jak nikt potrafią rozgrzać publiczność i utrzymywać z nią kontakt przez cały czas trwania spektaklu. Tworzą niepowtarzalne postaci, których teksty powtarzają fani w całym kraju. Swój nietuzinkowy żart ubierają w nowatorską formę.


Gdybyście nadal mieli wątpliwość, że KSM to jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny kabaretowej zerknijcie do Internetu na milionowe odsłony skeczów i teledysków, czasami dość kontrowersyjnych (Denatan). Nic dodać nic ująć po prostu Kabaret Skeczów Męczących.

Wszystkie koncerty artysty: Kabaret Skeczów Męczących: Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4 »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Pruszków

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl