1. Start
  2. Artykuły
  3. Aktualności
  4. Grudzień 70 oczami młodych Szczecinian
ARTYKUŁ: Aktualności - Grudzień 70 oczami młodych Szczecinian

Grudzień 70 oczami młodych Szczecinian

szukaj w artykułach:
Szczecińska Filharmonia realizuje projekt, mający na celu upamiętnienie wydarzeń Grudnia 70. Koncert finałowy projektu poprzedzają działania edukacyjne oraz konkurs fotograficzny dla młodych mieszkańców Szczecina.
Prace konkursowe można przesyłać do 6 grudnia na adres [email protected].

Na laureatów konkursu fotograficznego czekają nagrody. Wręczone zostaną w Filharmonii 13 grudnia, przed koncertem finałowym projektu, w trakcie którego pod batutą Radosława Labakhuy zabrzmią utwory Jacka Kaczmarskiego w wykonaniu Jacka Bończyka, Mirosława Czyżykiewicza, Hadriana Tabęckiego, szczecińskiej Orkiestry Symfonicznej oraz Chóru Akademii Morskiej w Szczecinie.

Celem konkursu fotograficznego jest zachęcenie młodzieży do poznania najnowszej historii Szczecina. Do poznania drogi prowadzącej do wolności oraz demokratycznego państwa, jak również do zaznajomienia się z twórczością Jacka Kaczmarskiego – „barda Solidarności”. Konkurs fotograficzny to także wyzwalanie kreatywności, ciekawości poznawczej i twórczych działań młodzieży.

Do konkursu przystąpić mogą uczniowie szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Zadaniem uczestników jest przygotowanie fotografii wykonanej dowolną techniką, związanej ze szczecińskimi wydarzeniami Grudnia 70.

Szczegółowe informacje na temat konkursu fotograficznego oraz całego projektu znajdują się na stronie www.grudzien70.filharmonia.szczecin.pl.


kategoria: Aktualności
Katalog muzyczny dopisz się »

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl