Golden Hits Of Queen & Her Majesty Orchestra (Raciborskie Centrum Kultury) - bilety

Ceny biletów od: 105 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2024-03-16, godz. 18:00:00
Artysta: Golden hits of QUEEN - z orkiestrą symfoniczną
Miasto: Racibórz
Miejsce: Raciborskie Centrum Kultury
Adres: Fryderyka Chopina 21,
(GPS: 50.093134, 18.2174769)
Kategoria: muzyka

Opis wydarzenia

Golden hits of Queen - z orkiestrą symfoniczną! 


"Golden hits of Queen z towarzyszeniem orkiestry" to spektakularne muzyczne wydarzenie, które zjednuje serca zarówno miłośników zespołu Queen, jak i fanów muzyki z całego świata. To wyjątkowa okazja, by przenieść się w czasie do złotych lat twórczości legendarnego zespołu. 


Podczas tego koncertu, zespołowi Queen towarzyszy olśniewająca orkiestra, która dodaje magii do już doskonałych utworów. Symfoniczne aranżacje tworzą pełne emocji i głębokie brzmienie, podkreślając wyjątkową ekspresję głosu Freddiego Mercury'ego i unikalne instrumentarium grupy. Wypełniony energią zestaw największych przebojów Queen, takich jak "Bohemian Rhapsody," "We Will Rock You," "Somebody to Love" czy "Don't Stop Me Now," przenosi publiczność na niezapomnianą muzyczną podróż. Każdy utwór jest odśpiewywany i wykonany z pasją i oddaniem, dzięki czemu każdy fan może ponownie poczuć chwile, które na zawsze zapisały się w historii muzyki. Ta wyjątkowa synergetyczna mieszanka rocka i orkiestry wywołuje zawrotną dawkę emocji i podziwu dla talentu i genialności Queen. Wysmakowane aranżacje wzbogacają utwory, ukazując je w zupełnie nowym świetle, zachowując jednocześnie ich pierwotny charakter i ducha. 


"Golden hits of Queen z towarzyszeniem orkiestry" to pełne muzyczne doznanie, które nie tylko oddaje hołd zespołowi Queen, ale także inspirować może kolejne pokolenia artystów i fanów do odkrywania piękna muzyki w różnych jej odcieniach. To spektakl, który przekracza granice czasu i przestrzeni, łącząc pokolenia w uwielbieniu dla nieśmiertelnej muzyki Queen. Bez wątpienia jest to wydarzenie, które pozostawia trwałe wrażenie i dostarcza niezapomnianych chwil dla wszystkich uczestników. 


Kamil Franczak - Wokal wiodący  

Kamil Baron - Chórki  


W niezwykłej muzycznej podróży śladami zespołu Queen będzie towarzyszyć będzie jedyna w swoim rodzaju Her Majesty Orchestra złożona z najlepszych polskich oraz zagranicznych muzyków którzy tworzą niesamowity zespół. Muzycy pracowali z takimi sławami min. jak: Gordon Haskel, Ewa Uryga, Basia Trzetrzelewska, Mieczysław Szcześniak, Krystyna Prońko, Zbigniew Wodecki, Eric Marienthal, Ute Lamper, Kevin Robinson, Bill Prince, Krzesimir Dębski, Adam Sztaba, Maciej Niesiołowski.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Szczegóły wydarzenia »

Golden hits of QUEEN - z orkiestrą symfoniczną Kamil Franczak/Kamil Baron/Her Majesty Orchestra

Niezwykły projekt łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu solisty, chóru oraz orkiestry symfonicznej. Po sukcesach na scenach w całej Europie nadszedł czas na Polskę - fani zespołu Queen nie będą zawiedzeni! Potęga wokalu połączona z mocą orkiestry, na to czekaliście !!! Koncert wzbogacony jest o kostiumy oraz liczne niespodzianki. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Wszystkie koncerty artysty: Golden hits of QUEEN - z orkiestrą symfoniczną »

Lokalizacja

Powiązane Video Wszystkie video

Flying Steps - Red Bull Flying Bach - Eurowizja 2011
Gabriel Fauré - Pavane - 15 fletów
Luciano Pavarotti i Queen - Too Much Love Will Kill You
Queen - Bohemian Rhapsody - London Symphony Orchestra

Instrumenty i sprzęt muzyczny

T.Burton Queen W CE BK gitara elektroakustyczna
T.Burton Queen W CE N 12 gitara elektroakustyczna
Mooer Ensemble Queen - Bass Chorus efekt do gitary basowej
Golden Cup JH-16 harmonijka ustna

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl