Front 242 (Progresja) - bilety

Ceny biletów od: 90.0 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2021-02-27, godz. 19:00 Miasto: Warszawa Miejsce: Progresja Adres: Fort Wola 22,
Kategoria: clubbing

Opis wydarzenia

 

Legenda sceny ebm/industrial - Front 242 powraca do Polski, aby wystąpić na jedynym klubowym koncercie już 16 maja w warszawskim klubie Progresja!

Cała historia Front 242 rozpoczęła się w 1981 roku kiedy to Daniel B. przedstawił swoje pomysły na temat pierwszego singla "Body to Body”. Po rekrutacji klawiszowca Patricka Codenysa i wokalisty Jean-Luca De Meyera w 1982 r zespół wziął się za pierwszy album „Geography”, którym zasłynął w Europie. W 1983 roku Richard 23 dołączył do zespołu i uzupełnił jego skład jako scenograf i wokalista. Rok później projekt rozwinął swoje skrzydła i szybko dotarł do określnej grupy odbiorców na świecie. Oparty na estetyce lat 70. i 80tych, Front 242 cały czas odnajduje w sobie oryginalne dźwięki, które zawsze były w centrum ich sztuki, lecz obecnie zostały one wzbogacone o prawie 40 lat doświadczenia. Prawdziwa ikona światowej elektroniki, która trzeba zobaczyć na żywo!

Wstęp na koncert 16+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 16 lat, wymagana obecność pełnoletniego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szczegóły wydarzenia »

Powiązane Video Wszystkie video

Le Blakk - The Blakk SWAN
Król Swingu - flash mob - Maciej Stuhr
MIUOSH x JIMEK x NOSPR - Nie mamy skrzydeł
Flying Steps - Red Bull Flying Bach - Eurowizja 2011

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Sennheiser AM-1 adaptor montażu front.
Jackson RX10D Jenna II Front V gitara elektryczna
PWM Kilar Wojciech - Muzyka filmowa na fortepian, z.2
PWM Kilar Wojciech - Muzyka filmowa na fortepian, z.1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl