1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Festiwal Na Szage 2019 (Aula AWF w Poznaniu) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Festiwal Na Szage 2019 (Aula AWF w Poznaniu) - bilety

Festiwal Na Szage 2019 (Aula AWF w Poznaniu) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-02-01, godz. 14:30
Miasto: Poznań
Miejsce: Aula AWF w Poznaniu
Adres: Królowej Jadwigi 27/39,

Kategoria: InneAula AWF w Poznaniu

Opis wydarzenia

Festiwal NA SZAGE to podróżnicze święto w Poznaniu. Zapraszamy na kolejną, ósmą edycję Festiwalu NA SZAGE, która odbędzie się w dniach 1-3 lutego 2019 w Auli Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.
Festiwal NA SZAGE w Poznaniu to spotkanie ludzi drogi i wszystkich tych, którym bliskie jest piękno przyrody, doświadczanie obcych kultur, przeżywanie przygód. Głównym celem Festiwalu jest propagowanie idei dzielenia się wrażeniami z wypraw i podróży jak najpiękniej i najciekawiej. Nie liczy się wyczyn czy egzotyka miejsca podróży, lecz jakość doświadczeń i relacji. Inspiracją dla tej formuły jest poznański podróżnik Kazimierz Nowak i jego przejmujące reportaże i fotografie z pięcioletniej wędrówki przez Czarny Ląd.
Festiwalowi towarzyszy konkurs na najciekawszą prezentację z podróży dla tych, którzy potrafią w atrakcyjny sposób podzielić się wrażeniami ze swoich podróży. Liczy się przede wszystkim ciekawa prezentacja i spójna opowieść. Konkurs nie ma ograniczeń wiekowych, każdy może zgłosić się aby opowiedzieć co zobaczył, czego dotknął, kogo poznał i co na zawsze pozostanie w jego pamięci. Zadaniem przystępujących do Konkursu jest posłużenie się słowem, obrazem i dźwiękiem dla możliwie jak najatrakcyjniejszego przedstawienia swoich przeżyć.
Szczegóły wydarzenia »
STOWARZYSZENIE NA SZAGE, Opolska 36/3, 61-433 Poznań

Lokalizacja: 52.399188, 16.933198


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Poznań

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl