EQdo® karty emocji – warsztaty psychologiczne (10+) // Międzynarodowy Dzień Empatii w Centrum Dialogu // 01 października 2023 (nd), godz. 12.00 (Centrum Dialogu im. Marka Edelmana) - bilety

ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2023-10-01, godz. 12:00 Miasto: Łódź Miejsce: Centrum Dialogu im. Marka Edelmana Adres: Wojska Polskiego 83,
Kategoria: Warsztat

Centrum Dialogu im. Marka Edelmana

Opis wydarzenia

WARSZTAT (10+)

Warsztaty będą okazją na głęboką rozmowę o emocjach i potrzebach w rodzinnym gronie w formie gry i zabawy kartami EQdo®. Karty w kształcie puzzli odpowiednio układane pozwalają na zrozumienie mechanizmów powstawania uczuć, a także uzyskanie realnego wpływu na ich zmianę.
Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję poznać to unikalne narzędzie psychologiczne, które jest wykorzystywane do zarządzania emocjami, zmniejszenia poziomu stresu oraz edukacji emocjonalnej. Wspólnie z pomysłodawcami i twórcami kart poszukamy najskuteczniejszych strategii wyrażania emocji i zaspokajania potrzeb w rodzinach.

Warsztaty poprowadzą:
Katarzyna Buss-Nykiel od ponad 20 lat zajmuje się grafiką projektową. Jest absolwentką Wydziału Grafiki i Malarstwa ASP w Łodzi oraz L’École Supérieure d’Art et Design de Valence we Francji. Jej portfolio obejmuje prace z dziedziny identyfikacji wizualnej, poligrafii, scenografii. Ponadto Katarzyna jest certyfikowanym coachem ICC, praktykiem NLP, akredytowanym praktykiem Belbin Polska. Wszystkie te aktywności są w naturalny sposób związane z jej wysokim poziomem empatii, ciekawością i uważnością skierowaną na drugiego człowieka, którego pragnie poznać jeszcze głębiej i zrozumieć jeszcze bardziej. Prywatnie Kasia jest żoną Rafała i mamą dwóch córek.
Aleksandra Polak-Sopińska mediatorka i facylitatorka w duchu „Porozumienia bez przemocy" w Ośrodku Mediacyjnym 4 Kroki, trenerka kart EQdo, coach ICC, wykładowczyni, projektantka i założycielka laboratorium ergonomii EQUAL na Politechnice Łódzkiej. Swoimi działaniami realizuję marzenie o budowaniu świata, w którym ludzie potrafią być uważni na siebie samych i drugiego człowieka. Potrafią się słyszeć, zrozumieć swoje intencje i potrzeby, żeby być ze sobą, zamiast przeciw sobie. Wspieram ludzi w trudnych dla nich sytuacjach rodzinnych, partnerskich i zawodowych poprzez empatyczne towarzyszenie im w poszukiwaniu satysfakcjonujących ich rozwiązań, na które każda ze stron ma wpływ. W moich działaniach szczególnie zależy mi na rozwoju młodych ludzi, żeby świadomie wybierali działania, które służą ich życiu i za które biorą odpowiedzialność.

Bilet kosztuje 15 zł zarówna dla dziecka jak i dorosłego.

Miejsce: Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi (ul. Wojska Polskiego 83)
Kiedy: 1 października (nd) 2023 roku o godz. 12.00 w Międzynarodowy Dzień Empatii

W warsztatach rodzinnych aktywny udział biorą zarówno dzieci, jak i dorośli. Dziecko podczas trwania warsztatów pozostaje pod opieką swojego opiekuna.
PARTNEREM PROGRAMU EDUKACYJNEGO „ELEMENTARZ EMPATII” JEST FIRMA FUJITSU.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Szczegóły wydarzenia » Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi, Wojska Polskiego 83, 91-755 Łódź

Lokalizacja: 51.786291,19.474011

Powiązane Video Wszystkie video

A. Dvo?ák - Symfonia nr 9 e-moll cz.1
Miko?aj Ziele?ski: dyskretny urok polichóralno?ci | polychoral discreetness
Historia Muzyki Polskiej - audycja nr 30
Historia Muzyki Polskiej - audycja nr 31

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AKAI MPX 8 sampler na karty SD/SDHC
Yamaha WG559800 odbiornik ADAT do karty MY (zam. V5478200)
AN Perfect Promotion ″Mylenie w muzyce″ energetyczne warsztaty z zakresu muzyki
Yamaha WB001600 nadajnik ADAT do karty MY (zam. V6022800)

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl