1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Ed Sheeran (PGE Narodowy) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Ed Sheeran (PGE Narodowy) - bilety

Ed Sheeran (PGE Narodowy) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2018-08-12, godz. 17:00
Miasto: WARSZAWA
Miejsce: PGE Narodowy
Adres: al. J. Poniatowskiego 103-901 WARSZAWA,
Opis wydarzenia

Będzie drugi koncert Eda Sheerana w Polsce
Pierwszy wyprzedał się w godzinę


8 lipca 2017 ruszyła sprzedaż biletów na koncert Eda Sheerana, który odbędzie się 11 sierpnia 2018 roku na PGE Narodowym. Zainteresowanie wydarzeniem było olbrzymie, a bilety wyprzedały się w godzinę . Chcąc zaspokoić oczekiwania wszystkich polskich fanów, agencja Charm Music zdecydowała się zorganizować drugi koncert Eda Sheerana na PGE Narodowym. Wydarzenie odbędzie się dzień później, 12 sierpnia 2018 roku.

Ed Sheeran obecnie jest jednym z najbardziej pożądanych koncertowo artystów na świecie. Ogłoszenie trasy koncertowej następuje krótko po jego niezapomnianym wy stępie na festiwalu Glastonbury. W niedzielę pod Pyramid Stage Ed zgromadził największy w historii festiwalu tłum. Podczas zapowiedzianej trasy, 26 - letni artysta wróci na Stadion Wembley, gdzie w 2015 roku jako pierwszy wykonaw ca w historii zagrał tutaj tr zy wyprzedane koncerty z rzędu.

Po wydanych w 2011 roku albumie „+” i w 2014 roku albumie „x” Ed umocnił swoją pozycję na międzynarodowej arenie muzycznej płytą „ ÷ ”. Krążek ukazał się 3 marca 2017 roku, a pochodzące z niego utwory jeszcze przed premierą w ydawnictwa zaczęły bić rekordy popularności. Single „Shape Of You” i „Castle On The Hill” tuż po premierze stały się najczęściej odtwarzanymi utworami w serwisie Spotify, przy czym pierwszy z wymienionych pobił rekord najchętniej słuchanej piosenki w hi sto rii serwisu. W dniu premiery płyta „ ÷ ” odniosła równie wielki sukces bijąc rekord odtworzeń . W Polsce krążek uzyskał status podwójnie pl atynowej płyty, natomiast piosenki „Shape Of You” i „Castle On The Hill” zdobyły w naszym kraju wyróżnienia odpowiednio diamentowego singla i podwójnej platyny. Obecnie album promuje utwór „Galaway Girl”. Na całym świecie Ed Sheeram sprzedał ponad 26 milionów egzemplarzy płyt.

Eda Sheerana ostatnio gościliśmy w Polsce w 2015 roku. Wokalista wystąpił wówczas na warszawskim T orwarze. Bilety na to wydarzenie wyprzedały się w zaledwie tydzień.

Artyści występujący jako supporty to Anne-Marie oraz Jamie Lawson.
Szczegóły wydarzenia »
Wszystkie najważniejsze praktyczne informacje znajdziesz pod tym linkiem.

UWAGA:
Na to wydarzenie obowiązuje limit 4 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 4 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień). W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów

Przed zakupem biletów prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Uczestnictwa w Imprezie oraz Aneksie numer 1 i Aneksie numer 2 do niego.

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl


Zamówienia biletów z odbiorem osobistym dostępne bedą przy Bramie 11

Rozpiska czasowa na koncerty Eda Sheerana na PGE Narodowym 11 i 12 sierpnia 2018 roku prezentuje się następująco:

16:00 – WEJŚCIE NA PGE NARODOWY
18:00 – BEMY
18:30 – jamie lawson
19:30 – Anne-Marie
20:30 – Ed Sheeran

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
Pamiętajcie, że oba koncerty są wyprzedane. Nie przychodźcie na ostatnią chwilę!

Trybuny dolne: 379.00 PLN Bilety niedostępne
Trybuny dolne: 269.00 PLN Bilety niedostępne
Trybuny górne: 229.00 PLN Bilety niedostępne
Trybuny górne: 209.00 PLN Bilety niedostępne
Sektor K: 400.00 PLN Bilety niedostępne
Płyta - miejsca stojące: 269.00 PLN Bilety niedostępnekategoria: Bilety na koncerty
Warszawa

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl