1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Dwie pary do pary (Teatr Capitol) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Dwie pary do pary (Teatr Capitol) - bilety

Dwie pary do pary (Teatr Capitol) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-06-12, godz. 19:00
Miasto: WARSZAWA
Miejsce: Teatr Capitol
Adres: Marszałkowska 11500-112 WARSZAWA,
Opis wydarzenia

Gdy noc poślubna zmienia się w koszmar…


Niefortunna pomyłka zmienia noc poślubną młodych i całkowicie niedoświadczonych nowożeńców w prawdziwy koszmar.


Elizabeth i Timothy nie spędzą tych wyjątkowych i jakże ważnych dla nich chwil sami.


Niespodziewanie do ich apartamentu hotelowego wkracza inna para świeżo upieczonych i bardziej dojrzałych małżonków.
Obie rezerwacje są ważne, wolnych pokoi brak, a Wanda i Frankie ani myślą rezygnować ze swoich planów.Po chwilowym impasie, rozpoczyna się wojna o pokój. I tak najpiękniejsze chwile na nowej drodze życia obydwu par, zamieniają się w istne wariactwo.Ta noc poślubna będzie bezsenna… Jednak nie takich doznań i atrakcji spodziewali się po niej nowożeńcy.Wypadnięty dysk, mdłości, krwotok z nosa, wspinaczka po rynnie na piętnastym piętrze, telefony od wścibskiej mamusi, bezczelny boy hotelowy wyłudzający napiwki i na koniec… zabawa w chowanego.Czy nowożeńcy zdołają w takich okolicznościach skonsumować swoje małżeństwo?
Szczegóły wydarzenia »
Szanowni Państwo!

Warszawski Teatr Capitol wznowi swoją działalność z końcem lata. W ostatni weekend wakacji, czyli 29 i 30 sierpnia, na obydwu scenach zainauguruje swój powrót spektaklami: „O co biega?” oraz „Klimakterium… i już”. Wszystkim Widzom, którzy zakupili bilety na lipcowe i sierpniowe spektakle, zostaną zaproponowane nowe, dogodne terminy, w których będą mogli odwiedzić teatr.

Przez okres wakacyjny instytucja będzie przygotowywać się do bezpiecznego i komfortowego przyjęcia gości. Trwają intensywne prace remontowe teatru oraz odbywa się zaopatrzenie zaplecza sanitarnego. Z końcem sierpnia obie sceny w pełnej gotowości zostaną otwarte dla Widzów.

A tymczasem nieustannie zapraszamy na live czaty z Aktorami, które odbywają się regularnie na profilu facebookowym Teatru Capitol. W lipcu ruszają również próby do nowego spektaklu, którego premiera planowana jest na październik tego roku.

Przypominamy, że we wrześniu otworzymy sezon teatralny premierą spektaklu przeniesionego z marca tego roku – „A mi to rybka!”. W wyśmienitej komedii, w reżyserii Marcina Sławińskiego, wystąpią m.in. Joanna Koroniewska, Daria Widawska, Łukasz Nowicki, czy Paweł Koślik.

Do zobaczenia w Teatrze Capitol!

Jednocześnie informujemy, że spektakl "Dwie Pary do pary" zaplanowany na 06.09.2020 został odwołany.


Bilet wstępu: 126.00 PLN Bilety niedostępnekategoria: Bilety na koncerty
Warszawa

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl