1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. DUNNO x Aldona Orłowska live (Pawilon) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - DUNNO x Aldona Orłowska live (Pawilon) - bilety

DUNNO x Aldona Orłowska live (Pawilon) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-03-09, godz. 20:00
Miasto: Poznań
Miejsce: Pawilon
Adres: Ewangelicka 1 ,

Kategoria: KoncertPawilon

Opis wydarzenia

Aldona Orłowska, prawdziwa gwiazda polskiej muzyki rozrywkowej z 3,5 oktatowym głosem wystąpi w poznańskim Pawilonie. Po niezwykle ciepło przyjętej premierze płyty „Nie wiem”, wydanej przez DUNNO RECORDINGS, nadszedł czas na kolejne podróże Aldony i Eugeniusza po Polsce.
 
Spotkamy się z okazji premiery „NIE WIEM”, nowego 12" maxi singla ALDONY i EUGENIUSZA wydanego przez oficynę DUNNO RECORDINGS. 

http://soundline.biz/AldonaOrlowskaEugeniuszPolokNiewiem
 
To druga płyta ALDONY wydana nakładem DUNNO Recordings. Te piosenki nie narodziły się na dyskotece, nie były pisane pod producenckie algorytmy.
Gdzie powstawały te przeboje? Może w basenowej przebieralni (Aldona Orłowska jest Mistrzynią Polski w pływaniu stylem motylkowym). Albo na lekcjach śpiewu operowego u profesor Olgi Olginy, śpiewaczki urodzonej na początku XX wieku w carskiej Rosji?
Aldona łączy w sobie cnoty diwy operowej i gwiazdy disco. Artystka łączy też klasyczne wykształcenie i uwielbienie do muzyki popularnej. Eugeniusz Polok, jej mąż i towarzysz pracy, komponuje jej wszystkie piosenki. Poszukuje nowoczesnych rozwiązań, ale robi to samodzielnie, dzięki czemu utwory nie są kalką z radiowych przebojów.
Utwory duetu przepełnione są niedoskonałościami i drobnymi potknięciami, co jedynie podkreśla ludzki i emocjonalny charakter muzyki.
 
Oprócz śpiewu Aldony Orłowskiej i trąbki Eugeniusza Poloka, usłyszymy też nagrania przygotowane przez DUNNO Recordings, czyli Lutto Lento i Filipa Lecha oraz ich gości. 
 
Bilety: 35 (early birds - do wyczerpania zapasów) / 45 (II pula) / 55 (III pula / w razie dostępności: na bramce).
 
 
Szczegóły wydarzenia »
Galeria Miejska Arsenał, Stary Rynek 6 , 61-772 Poznań

Lokalizacja: 52.404435,16.943768


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Poznań

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl