1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. DEEP PURPLE (TAURON Arena Kraków) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - DEEP PURPLE (TAURON Arena Kraków) - bilety

DEEP PURPLE (TAURON Arena Kraków) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-12-03, godz. 20:00
Miasto: KRAKÓW
Miejsce: TAURON Arena Kraków
Adres: Stanisława Lema 731-571 KRAKÓW,
Opis wydarzenia

Deep Purple to prawdziwy fenomen sceny muzycznej, przez wielu zespół ten uznawany jest za najważniejszą grupę w historii muzyki, która współtworzyła takie gatunki jak heavy metal oraz hard rock. Właśnie Deep Purple został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najgłośniejszy zespół świata. Grupa działa już od ponad 50 lat i ma na swoim koncie ponad 100 mln sprzedanych płyt. Deep Purple wydał 20 płyt studyjnych i liczne albumy koncertowe, a utwór "Smoke On The Water' znalazł się w czołówce 500 najlepszych kompozycji w historii muzyki rockowej.

Dyskografię grupy zamyka album,"inFinite", który ukazał się w kwietniu 2017 roku. Po wydaniu tej płyty zespół wyruszył w trasę koncertową "The Long Goodbye Tour", w ramach której grupa dała trzy, niezwykle entuzjastycznie przyjęte koncerty w Polsce. I chociaż była to pożegnalna trasa zespołu, to czasem trudno jest się tak po prostu pożegnać i wielka muzyczna podróż pod znakiem Deep Purple nie dobiegła końca. Już 3 grudnia w TAURON Arena Kraków fani Deep Purple będą mogli na żywo doświadczyć koncertowej magii legendy rocka, zapraszamy!
Szczegóły wydarzenia »
Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

Golden Circle - miejsce stojące: 350.00 PLN Bilety dostępne
Płyta - miejsce stojące: 210.00 PLN Bilety dostępne
Miejsce siedzące: 295.00 PLN Bilety dostępne
Miejsce siedzące: 250.00 PLN Bilety dostępne
Miejsce siedzące: 190.00 PLN Bilety dostępnekategoria: Bilety na koncerty
Kraków

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl