1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Czarownice z Eastwick (Teatr Syrena) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Czarownice z Eastwick (Teatr Syrena) - bilety

Czarownice z Eastwick (Teatr Syrena) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-05-16, godz. 15:00
Miasto: WARSZAWA
Miejsce: Teatr Syrena
Adres: ul. Litewska 300-589 WARSZAWA,
Opis wydarzenia

Musicalowy przebój West Endu, komedia muzyczna oparta na słynnej powieści Johna Updike’a i kultowym filmie z Jackiem Nicholsonem, który stworzył w nim jedną ze swoich najsłynniejszych kreacji, oraz z Cher, Michelle Pfeiffer i Susan Sarandon w głównych rolach.
Lata 60. ubiegłego wieku. W prowincjonalnym amerykańskim miasteczku Eastwick rządzi niepodzielnie kostyczna i zaborcza Felicia. W tej atmosferze duszą się trzy kobiety: rzeźbiarka Alexandra, wiolonczelistka Jane oraz niespełniona poetka Sukie. Doświadczone przez życie, opuszczone przez mężów, nieszczęśliwe, marzą, by pojawił się ktoś, kto rozsadzi duszne miasteczko od środka i przywróci im wiarę w ich stłumioną kobiecość. Nie spodziewają się, że drzemią w nich magiczne moce, które potrafią zamienić marzenia w rzeczywistość.
Kiedy w Eastwick pojawia się demoniczny Darryl van Horne i uwodzi każdą z nich, Alexandra, Jane i Sukie zamieniają się w boginie seksu. Boginie, a może właśnie – czarownice.

Okazuje się jednak, że sprowadzenie na Ziemię diabelskich mocy ma swoją cenę… Czarownice… są spektaklem o kobietach, o drzemiących w nich magicznych mocach, o sile, jaką daje im wiara we własne możliwości i własne piękno. Jednocześnie to przezabawna komedia muzyczna, napisana przez mistrzów angielskiego humoru. Pod względem teatralnym Czarownice… to z kolei wielkie widowisko muzyczne, z dynamiczną choreografią, przebojową muzyką i zaskakującymi efektami z pogranicza iluzji. Diaboliczny Daryl Van Horne, w filmie kreowany przez wspomnianego Jacka Nicholsona, jest jedną z najoryginalniejszych i najzabawniejszych postaci w całej musicalowej literaturze.
Szczegóły wydarzenia »
Informujemy, że majowe spektakle Czarownice z Eastwick zostały odwołane.

Miejsce siedzące: 130.00 PLN Bilety niedostępnekategoria: Bilety na koncerty
Warszawa

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl