1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Czarodziej - magiczny spektakl familijny (Internet) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Czarodziej - magiczny spektakl familijny (Internet) - bilety

Czarodziej - magiczny spektakl familijny (Internet) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 15 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-05-31, godz. 12:00:00
Artysta: Czarodziej
Miasto: Internet
Miejsce: Internet
Adres: Streaming online,
(GPS: 52.229675, 21.012230)
Kategoria: teatr

Opis wydarzenia

CZARODZIEJ - MAGICZNY SPEKTAKL FAMILIJNY - ZAPROŚ CZARODZIEJA DO SWOJEGO DOMU I DOTKNIJ MAGII!


Czy magia istnieje naprawdę? Spektakl "Czarodziej" to niezwykła podróż w krainę iluzji. Pewnego razu, w pewnym domu, w pokoju Julii pojawia się Czarodziej (Wojtek Rotowski) odwracając jej świat do góry nogami. Gdy ulubiony pluszowy Pajac ożywa, jest to dopiero początek magicznej przygody. Wspaniała oprawa muzyczna, barwne kostiumy a przede wszystkim wiele niezwykłych, magicznych wrażeń. Kto jako pierwszy przeciął kobietę na pół? Skąd wziął się śnieg? Czy da się zmienić sukienkę w czasie krótszym niż sekundę? Spektakl pokaże czym jest świat iluzji i dlaczego każdy może zostać czarodziejem. Nie tylko zobaczycie magię z bliska, ale będziecie mogli jej dotknąć, doświadczyć i poczuć. A może i Ty staniesz na scenie, aby przekonać się jak niezwykły może być świat naszej wyobraźni. Kiedy uwierzymy w nasze marzenia wszystko co było dotąd niemożliwe, zdarzy się naprawdę. MAGIA JEST W NAS.


Po raz pierwszy w historii spektakl, który na co dzień możecie oglądać w warszawskim Teatrze Palladium, będzie dostępny on-line. Nie możecie tego przegapić!


Dodatkowe informacje:
Czas trwania: 65 minut
Obsada: Wojciech Rotowski, Ada Gostkowska, Julia Pasiorowska, Julian Waglewski
Premiera: 31 maja o godz. 12.00
Miejsce wydarzenia: W Twoim domu!


1. Za pomocą formularza możesz zrealizować otrzymany kod lub zakupiony bilet w zewnętrznym serwisie. Dostęp zakupiony w serwisie jest już przypisany do Twojego konta! Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych kodów.


SPRAWDŹ DOSTĘP
2. Bilety zakupione na wydarzenie LIVE w zewnętrznych serwisach można realizować na 3 godziny przed rozpoczęciem transmisji.
3. Aby zrealizować kod/bilet należy się najpierw zalogować na platformie. Jeśli nie posiadasz konta, musisz dokonać rejestracji. Jeżeli jest wymagana aktywacja konta, aktywuj je wchodząc przez link wysłany na adres email podany przy rejestracji.


PRZEJDŹ DO LOGOWANIA
4. Po poprawnym zalogowaniu się na platformie możesz zrealizować kod wpisując go w polu formularza "Zrealizuj kod" obok/poniżej tej instrukcji i naciskając przycisk ze strzałką lub klawisz enter.
5. Jeżeli kod jest poprawny wyświetli się lista produktów, jakie możesz otrzymać. Wybierz produkt klikając go.
6. Do Twojego konta zostanie dodany dostęp do wybranego produktu. Możesz obejrzeć materiał klikając przycisk OGLĄDAJ na stronie informacyjnej produktu lub przechodząc do listy dostępów znajdującej się w sekcji OGLĄDAJ w zakładce Konto (ikonka użytkownika w menu).


TWOJE KONTO
7. Jeżeli nie widzisz dostępu do materiału, spróbuj odświeżyć dane klikając "Odśwież" w sekcji OGLĄDAJ lub wyloguj się i zaloguj ponownie.

Link do transmisji i kod do logowania znajdziesz na swoim bilecie!

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl


Szczegóły wydarzenia »

Czarodziej Katarzyna Walczak, Dominika Łysakowska, Julian Waglewski, Wojtek Rotowski

Czy magia istnieje naprawdę? Spektakl "Czarodziej" to niezwykła podróż w krainę iluzji. Pewnego razu, w pewnym domu, w pokoju Julii pojawia się Czarodziej (Wojtek Rotowski) odwracając jej świat do góry nogami. Gdy ulubiony pluszowy Pajac ożywa, jest to dopiero początek magicznej przygody. Wspaniała oprawa muzyczna, barwne kostiumy a przede wszystkim wiele niezwykłych, magicznych wrażeń. Kto jako pierwszy przeciął kobietę na pół? Skąd wziął się śnieg? Czy da się zmienić sukienkę w czasie krótszym niż sekundę? Spektakl pokaże czym jest świat iluzji i dlaczego każdy może zostać czarodziejem. Nie tylko zobaczycie magię z bliska, ale będziecie mogli jej dotknąć, doświadczyć i poczuć. A może i Ty staniesz na scenie, aby przekonać się jak niezwykły może być świat naszej wyobraźni. Kiedy uwierzymy w nasze marzenia wszystko co było dotąd niemożliwe, zdarzy się naprawdę. MAGIA JEST W NAS. Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Wszystkie koncerty artysty: Czarodziej »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Internet

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl