1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Comethazine (US) (Proxima) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Comethazine (US) (Proxima) - bilety

Comethazine (US) (Proxima) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 89.0 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-02-05, godz. 21:00
Miasto: Warszawa
Miejsce: Proxima
Adres: Żwirki i Wigury 99a,

Kategoria: Hip Hop / Reggae

Opis wydarzenia

 

19:00 Otwarcie drzwi
21:00 Koncert


Comethazine, tegoroczny Freshman XXL, już 5 lutego 2020 roku wystąpi w Warszawie w klubie Proxima! Będzie to pierwsza wizyta rapera z Illinois w naszym kraju.


Comethazine pochodzi z East St. Louis, w stanie Illinois, rapować zaczął pod wpływem artystów takich jak Nipsey Hussle, Odd Future, Lil B oraz Chief Keef, a rozpoznawalność przyniosła mu EP-ka “Aloe Vera” wydana w 2016 roku i undergroundowe hity takie jak “Hella Choppers” oraz “Run It”, które doprowadziły do podpisania kontraktu z Alamo Records, obok takich raperów jak Smokepurpp czy Wifisfuneral i kolejne udane single takie jak „Deathwish”, „Piped Up”, „Oowee” i „Hero”.


Jednak prawdziwą sławę i wyświetlenia zaczął zyskiwać po wydaniu utworów “Bands” oraz "Walk", do których teledyski stworzył sam Cole Bennett. Pierwszy singiel szybko stał się hitem viralowym, a drugi pokrył się złotem i zdobył dwudzieste miejsce na liście Billboard Bubbling Under Hot 100. Oba utwory znalazły się na pierwszym pełnometrażowym mikstejpie “Bawskee”, który po wydaniu w 2018 roku zadebiutował na liście Billboard 200!


Raper po sukcesie debiutu, kontynuuje dobrą passę wydając kolejne mikstejpy “Bawskee 2” oraz “Bawskee 3.5” i zostając tegorocznym Freshman’em XXL, a już początkiem przyszłego roku wyruszy w trasę koncertową, na której po raz pierwszy wystąpi w naszym kraju!


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Szczegóły wydarzenia »
kategoria: Bilety na koncerty
Warszawa

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl