CIESZFANÓW FESTIWAL 21.08.2021 (Teren przy Kąpielisku Wędrowiec oraz PCKiS „Wędrowiec”) - bilety

ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2021-08-21, godz. 12:00 Miasto: Cieszanów Miejsce: Teren przy Kąpielisku Wędrowiec oraz PCKiS „Wędrowiec” Adres: Mickiewicza 80A,
Kategoria: Koncert

Teren przy Kąpielisku Wędrowiec oraz PCKiS „Wędrowiec”

Opis wydarzenia

Trzeci dzień CieszFanów Festiwal!

Na głównej scenie zagoszczą:

16.10 - 16.40 BOLEO & FOLLOW THE RIDDIM 

Boleo to wokalista i autor tekstów związany czynnie z muzyką Reggae od 2005 roku. Wcześniej wokalista Cieszanowskiej Niagary, a obecnie artysta pracujący w nowej formacji Boleo & Follow The Riddim. Skład tworzą muzycy z dużym bagażem doświadczeń zdobytym przez ostatnie lata pracy w różnych zespołach, oraz projektach muzycznych. Zespół wydał w 2019 roku swój pierwszy debiutancki album pt. „Follow The Riddim” nakładem wytwórni Zion Records. Grupa wykonuje autorski repertuar w stylistyce szeroko pojętej muzyki Reggae, a w swoich treściach promuje wartości jak szacunek,wolność,prawda,człowieczeństwo.

17.00 - 18.00 THE ANALOGS 

THE ANALOGS powstali w 1995 roku w Szczecinie i są obecnie jednym z najprężniej działających zespołów polskiej sceny punk rockowej. Na swoim koncie posiadają kilka płyt, zagrali setki koncertów a takie utwory jak „Era Techno”, „Pieśń Aniołów” czy „Co Warte Jest Życie” zna każdy fan, nie tylko punk rocka. Ostatni jak do tej pory album zespołu, zatytułowany „Wilk” ukazał się w styczniu 2018 roku, zbierając bardzo dobre recenzje i potwierdzając jednocześnie, że THE ANALOGS to jeden z najlepszych zespołów polskiego punk rocka. W 2020 roku kapela będzie świętować swoje 25 urodziny, dlatego na koncertach publiczność będzie mogła usłyszeć najbardziej znane piosenki ze wszystkich wydanych do tej pory albumów.

18.10 - 19.10 PULL THE WIRE

Pull The Wire to zespół z Żyrardowa, grający muzykę, której najbliżej do punk rocka. Ich twórczość i koncerty jest jak wypad z kumplami na piwo. Lirycznie – bez farmazonów i owijania w bawełne, ale inteligentnie, o sprawach codziennych, ważnych i mniej ważnych. Nie zabraknie też niewybrednych żartów i kuflowego humoru. Muzycznie – nie wiesz, czy wyzerujesz ostatnią butelkę w Kalifornii, czy w bramie polskiego podwórka rodem z lat 90.

19.30 - 20.40 FARBEN LEHRE 

Zespół tym roku obchodzi swoje 35-lecie!Brawurowa i energetyczna formacja FARBEN LEHRE powstała we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu na bogatą dyskografię kapeli składa się 13 płyt studyjnych oraz liczne kompilacje. Od wielu lat zespół bardzo dużo koncertuje zarówno w Polsce, jak i za granicą.

21.00 - 22.00 HAŃBA

Hańba! to fabularny koncept, którego bohaterowie piętnują zło otaczającego ich świata przełomu lat 30. i 40. XX wieku słowami międzywojennych poetów, zarówno tych dobrze (Tuwim, Broniewski), jak i mniej znanych (Szymański, Ginczanka, Szenwald i in.).
W 2018 roku zespół został uhonorowany Paszportem Polityki „za muzyczno-literacko- polityczną rekonstrukcję, która daje efekt zaskakujący: twórczo odświeża formułę folku i punka, a przy tym celnie opisuje dzisiejsze polskie konflikty i zagrożenia”.
W 2020 Hańbę! nagrodzono Fryderykiem za krótkogrającą płytę „1939” – Album Roku w kategorii Muzyka Świata. Orkiestra zbuntowana jest również laureatką nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego (2017) oraz nagrody im. Czesława Niemena (Nowa Tradycja 2014)

22.20 - 23.30 BIG CYC

BIG CYC gra Z partyjnym pozdrowieniem 30 lat później
Każdy kto w Polsce słuchał rocka miał ją. Była młoda, dowcipna i bezczelna… Trzydzieści lat temu ukazała się pierwsza płyta zespołu Big Cyc Z PARTYJNYM POZDROWIENIEM
Kapitan Żbik, Babcia Klozetowa, Dzieci Frankensteina zapraszają na koncerty, BIG CYC zagra materiał z pierwszej płyty w całości!

23.50 - 00.00 ŁYDKA GRUBASA 

Łydka Grubasa to zespół, który ciężko jednoznacznie zakwalifikować. Muzycznie stanowi wypadkową wszelkich gatunków rockowych, wymieszanych często w karkołomnych konfiguracjach. Tekstowo to bieżąca publicystyka ubrana w humorystyczny, sarkastyczny, czasem dosadny tekst. Mieszanka ta gwarantuje mnóstwo gitarowej energii, bardzo pozytywną aurę płynącą ze sceny oraz dawkę śmiechu połączoną z refleksją.

Bilety jednodniowe nie zawierają w sobie miejsca na polu namiotowym i nie ma możliwości dokupienia osobno wejściówki na pole.

Szczegóły wydarzenia » Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie, ul. Kościuszki 4, 37-611 Cieszanów

Lokalizacja: 50.240671,23.144942

Powiązane Video Wszystkie video

Reportaż: Muzyka na Szczytach 2015
GOLEC uORKIESTRA & WŁODEK PAWLIK & NOSPR (NA HOLI - SYMFONICZNIE 2015)
Improv Everywhere - Conduct Us
JIMEK - Crux

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Jeremi UBG 00 2021 910 pokrowiec na ukulele sopranowe
Ernie Ball 2021 Paradigm Regular Slinky struny do gitary elektrycznej 10-46
Alpine PartyPlug zatyczki do uszu (para)
Ortofon OMP 10 wkadka gramofonowa

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl