1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Christmas Songs: Aga Zaryan i Matt Dusk (Stary Maneż) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Christmas Songs: Aga Zaryan i Matt Dusk (Stary Maneż) - bilety

Christmas Songs: Aga Zaryan i Matt Dusk (Stary Maneż) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-12-21, godz. 20:00
Miasto: GDAŃSK
Miejsce: Stary Maneż
Adres: Słowackiego 2380-257 GDAŃSK,
Opis wydarzenia

Zmysłowy głos Pierwszej Damy Polskiego Jazzu, ponadczasowe evergreeny o tematyce świątecznej oraz towarzystwo wyjątkowego wokalisty Matta Duska – to kwintesencja koncertu “Christmas Songs, Aga Zaryan oraz Matt Dusk”. Dodatkową atrakcję będzie akompaniament zespołu European Jazz Sextet oraz wyjątkowy wybór utworów. Usłyszymy między innymi radosne „Santa Claus Is Coming To Town” i „Jingle Bells”, refleksyjne „Someday at Christmas” i nastrojowe „The Christmas Song”. Repertuar koncertu to utwory z płyt „What Xmas Means To Me” Agi Zaryan oraz albumu „Old School Yule!” Matta Duska.

  Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi i podejściu do śpiewania, które charakteryzuje się lekkością frazowania i ciepłą, matową barwą głosu.

  Matt Dusk, Kanadyjski muzyk i wokalista jazzowy, urodził się w 1978 roku w Toronto. Na początku swojej drogi muzycznej zajmował się muzyką klasyczną i operą, jednak wraz z biegiem czasu jego preferencje muzyczne uległy zmianie. Pod wpływem takich artystów jak Sarah Vaughan czy Tony Bennett zainteresował się jazzem i jego styl ewaluował.
Szczegóły wydarzenia »


Miejsce siedzące: 169.00 PLN Bilety niedostępne
Miejsce siedzące: 139.00 PLN Bilety niedostępne
Miejsce siedzące: 109.00 PLN Bilety niedostępne
Miejsce stojące: 69.00 PLN Bilety niedostępnekategoria: Bilety na koncerty
Gdańsk

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl