1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Christian Loffler Wrocław (Zaklęte Rewiry) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Christian Loffler Wrocław (Zaklęte Rewiry) - bilety

Christian Loffler Wrocław (Zaklęte Rewiry) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 49.0 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-09-11, godz. 20:00
Miasto: Wrocław
Miejsce: Zaklęte Rewiry
Adres: ul. Krakowska 100,

Kategoria: clubbing

Opis wydarzenia


Christian Loffler wraca do Polski promując swoją nową płytę "Lys", która ukazała się 20 marca!

Kolejnym miastem, obok tych wcześniej ogłoszonych w Poznaniu (9.9) i w Warszawie (10.9), będzie Wrocław, gdzie Artysta wystąpi 11 września. na trasie Artyście towarzyszyć będzie zjawiskowa wokalistka Mohna. Na te okazję została przygotowana również specjalna oprawa świetlna, którą premierowo zobaczymy m.in. podczas polskich koncertów.

Lys to materiał mocno kontrastujący ze swoim poprzednikiem, Graal. Podczas gdy inspiracją do stworzenia poprzedniego albumu były miejsca, jakie Niemiec odwiedzał podczas swoich tras koncertowych, nowe wydawnictwo jest zbiorem muzycznych impresji Löfflera kolekcjonowanych przez lata i zapisywanych w zaciszu domowego studia. Producent w poszukiwaniu nowych inspiracji podróżował i odwiedzał duńskie galerie, z których zaczerpnął zarówno wizualne, jak i dźwiękowe motywy, które wykorzystał do stworzenia nowej płyty. “Zauważyłem jak inne jest światło na północy Niemiec i wykorzystałem to jako temat przewodni albumu. Lys po duńsku oznacza światło.” - opowiada producent.

Muzykę Löfflera odtworzono na serwisach streamingowych już ponad 55 milionów razy. Podczas międzynarodowych festiwali artysta dzielił dotychczas scenę z takimi gwiazdami jak alt-J, Bonobo, The Glitch Mob, Jungle, Noisia, Nick Murphy aka Chet Faker, Son Lux, Axwell ∆ Ingrosso, Hardwell czy ZHU.

Kup bilety już teraz na Biletomat.pl!


Szczegóły wydarzenia »
kategoria: Bilety na koncerty
Wrocław

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl