1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. BOKKA - Zabrze (CK Wiatrak) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - BOKKA - Zabrze (CK Wiatrak) - bilety

BOKKA - Zabrze (CK Wiatrak) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 40.0 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2018-10-19, godz. 20:00
Miasto: Zabrze
Miejsce: CK Wiatrak
Adres: Wolności 395,

Kategoria: koncert

Opis wydarzenia

Niecodzienne zjawisko, łączące w sobie tajemniczość oraz fantastyczną muzykę elektroniczną już 19 października w klubie Wiatrak.
Szykujcie się na prawdziwą grę dźwięków, świateł i obrazów. Ich koncert to prawdziwy spektakl!

BOKKA jest jednym z najbardziej niesamowitych zjawisk na polskiej scenie muzycznej, nie tylko ze względu na to, że nie wiadomo kim są. Twarze skrywane pod maskami to tylko wstęp do niezwykłej opowieści o tytule BOKKA - opowieści o zespole, który nie potrzebował imion i nazwisk, by stworzyć unikatową nie tylko w skali rodzimego rynku tożsamość. Pojawiając się niemal znikąd za sprawą zaprezentowanego w 2013 roku numeru Town Of Strangers, który następnie znalazł się na ich długogrającym debiucie, a po drodze narobił szumu wśród rodzimych i zagranicznych dziennikarzy, BOKKA stała się nowym, jasnym punktem na mapie wschodzących polskich zespołów.


Po wyprzedanej trasie koncertowej oraz zagraniu na największych krajowych festiwalach, zespół wystąpił na scenach najważniejszych imprez w Europie, m.in. brytyjskiego The Great Escape, czeskiego Colours of Ostrava, niemieckiego Reeperbahn czy holenderskiego Eurosonic, a następnie w klubach w Brukseli, Pradze czy Budapeszcie.


W 2015 roku BOKKA zaprezentowała swój drugi album. Krążek Don’t Kiss And Tell powtórzył sukces poprzednika - płyta otrzymała nominację w kategorii Album roku elektronika i alternatywa w plebiscycie Fryderyków, jednych z najważniejszych nagród polskiego przemysłu muzycznego.


Konsekwentnie trzymając się anonimowego, tajemniczego wizerunku i nieoczywistego podejścia do tworzenia oraz promowania swojej muzyki, BOKKA stała się jednym z najbardziej popularnych zespołów polskiej sceny alternatywnej.
Rok 2017 formacja spędziła na pracy nad nową płytą. Life On Planet B (premiera 20 kwietnia 2018 roku) to trzeci album w dorobku zespołu.


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Szczegóły wydarzenia »
kategoria: Bilety na koncerty
Zabrze

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl