BLACK RIVER (U Bazyla) - bilety

ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2021-04-23, godz. 19:30 Miasto: POZNAŃ Miejsce: U Bazyla Adres: ul. Norwida 18a60-867 POZNAŃ,

Opis wydarzenia

BLACK RIVER to grupa, w skład której wchodzą muzycy znani z takich formacji jak BEHEMOTH, DIMMU BORGIR, ROOTWATER, GEISHA GONER, HUNTER, VESANIA, czy NEOLITHIC. Po kilkuletniej przerwie spowodowanej kłopotami zdrowotnymi wokalisty Maćka Taffa, BLACK RIVER wraca do aktywności wydawniczej i koncertowej. Po entuzjastycznie przyjętym debiucie „Black River”(2008) i wydanej rok później znakomitej płycie „Black'n'Roll”(2009), nadszedł wreszcie czas na kolejną odsłonę w postaci pełnometrażowego wydawnictwa i koncerty których zespół już nie może się doczekać. Od początku istnienia BLACK RIVER działa w niezmienionym składzie: Maciej Taff – voc Piotr „Kay” Wtulich – git Artur „Art” Kempa – git Tomasz „Orion” Wróblewski – bass Dariusz „Daray” Brzozowski – dr W listopadzie 2018, nakładem Mystic Prod. ukaże się na rynku trzy płytowy box zawierający całą dotychczasowa dyskografię BLACK RIVER pt."Black Box" Premiera trzeciej płyty BLACK RIVER o roboczym tytule "Black Punk" planowana jest na kwiecień 2019 roku.

Szczegóły wydarzenia » W związku z przedłużającymi się obostrzeniami w kraju, które uniemożliwiają granie koncertów klubowych, jesteśmy zmuszeni odwołać wiosenne koncerty Black River w Gdańsku, Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

Zakupione bilety należy zwracać bezpośrednio w miejscu ich zakupu.


Bilet wstępu: 55.00 PLN Bilety niedostępne

Powiązane Video Wszystkie video

Król Swingu - flash mob - Maciej Stuhr
Art'n'Voices – „A Lullaby for the Night” (Zuzanna Falkowska)
Art'n'Voices – „Evening Star” (Michał Ziółkowski)
Le Blakk - The Blakk SWAN

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Hohner 590/20MS-C Big River Harp harmonijka ustna
Hohner 590/20MS-D Big River Harp harmonijka ustna
Hohner 590/20MS-G Big River Harp harmonijka ustna
Hohner 590/20MS-A Big River Harp harmonijka ustna

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl