1. Start
  2. Artykuły
  3. Aktualności
  4. BISMA Bacewicz International Summer Music Academy
ARTYKUŁ: Aktualności - BISMA Bacewicz International Summer Music Academy

BISMA Bacewicz International Summer Music Academy

szukaj w artykułach:

BISMA Bacewicz International Summer Music Academy to kursy mistrzowskie przeznaczone dla uczniów, studentów i absolwentów szkół i uczelni muzycznych chcących poszerzyć swoją wiedzę i rozwinąć umiejętności z zakresu gry na fortepianie.

W tym roku swoim doświadczeniem podzielą się ponownie najwybitniejsi pianiści z prestiżowych uczelni muzycznych. Będą to profesorowie: Michel Béroff (profesor ostatniego zwycięzcy XVII Konkursu Chopinowskiego Seong-Jin Cho) i Claudio Martinez Mehner oraz artyści młodego pokolenia: Alexej Gorlatch i Ilya Maximov.

Kursy odbędą się między 2 a 8 sierpnia 2020 roku w budynkach Akademii Muzycznej w Łodzi. W ramach BISMA zaplanowano również kilka koncertów uczestników transmitowanych na żywo w internecie. Kursy, którym patronuje kompozytorka, zwieńczy koncert galowy, podczas którego zostanie wręczona Międzynarodowa Nagroda Grażyny Bacewicz dla najlepszego uczestnika o wartości 1000 euro. Dyrektorem BISMA jest wybitna polska pianistka – Julia Kociuban.

* termin zgłoszeń: 1 czerwca 2020
* opłata wpisowa*: 50 € (uczestnicy z Polski są zwolnieni z opłaty wpisowej)
* koszt udziału w kursie 520 €, w tym:
- 4 lekcje (dwie z wybranym profesorem: Michelem Béroffem lub Claudio Martinezem Mehnerem oraz po jednej z Alexejem Gorlatchem i Ilyą Maximovem)
- zakwaterowanie
- publiczne koncerty
- doskonałe zaplecze do ćwiczenia
- bezpłatny wstęp na wszystkie zajęcia organizowane przez BISMA
Dyrektor BISMA: Julia Kociuban

Organizatorzy:
Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi
Stretto Music Foundationkategoria: Aktualności
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl