Bestsellery w księgarni muzycznej Alenuty.pl

Stworzyliśmy dla Was listę najlepiej sprzedających się nut w naszej księgarni. Jest to temat tak interesujący, że powoduje u nas intrygujące uczucie zniecierpliwienia i nieposkromioną ciekawość. Dlatego zajrzeliśmy do statystyk zakupowych księgarni Alenuty.pl z ostatnich kilkunastu miesięcy i tak oto mamy to! Być może nasza lista stanie się Waszą inspiracją na realizację muzycznych planów. Jesteście ciekawi jakie nuty zyskały największą popularność? Co wskoczyło na podium bestsellerowej półki?

10 najlepiej sprzedających się nut ever

Przez nasze ręce przewija się ogromna ilość fascynujących pozycji muzycznych. Zawsze gdy zastanawiamy się co tym razem Wam pokazać, o czym napisać, targają nami różne emocje. Selekcja nut jest nie lada wyzwaniem. Dodatkowo stwarza pokusę zrobienia ogromnej listy. A wtedy nasze recenzje nie będą miały końca. Tak, jesteśmy na tym punkcie mocno zwariowani. Uwielbiamy muzykę, nuty i książki! Nasze rozmowy na ten temat gubią się w czasoprzestrzeni i wyraźnie nie lubią się z tykającym zegarem. Na szczęście tym razem nasz dylemat rozwiązał się sam. Bo to nasi klienci stworzyli dzisiejszą listę nut. Kupując poniższe nuty sprawili, że uplasowały się na podium, a ilość sprzedanych egzemplarzy świadczy o tym, że są to pozycje godne uwagi.
Jakie nuty wskoczyły na listę bestsellerów? Wyłoniliśmy zwycięzców z różnych instrumentów. Są to nuty, które królują w zamówieniach i ponadto słyszymy pozytywne opinie na temat ich zawartości. Duże zainteresowanie przyczynia się do gwarancji, że nie są tylko ozdobą na półce naszych klientów. Szczególnie wysokie noty mają nuty przeznaczone na fortepian, flet poprzeczny, skrzypce, gitarę i akordeon. To jest zdecydowana czołówka.

Nuty nr 1 od kilku lat

Kolędy w najłatwiejszym układzie na <a href='/artykul/fortepian-41.html' img_src='/foto/image.php?width=120&image=art_41_1.jpg' class='withtooltip' >fortepian </a>Lewandowski
Numerem jeden są Kolędy w najłatwiejszym układzie na fortepian w opracowaniu Adama Lewandowskiego. Mimo tego, że kolędy nie są grane przez cały rok to i tak ta właśnie pozycja wskoczyła na podium. Te nuty są liderem w naszych rankingach od dawna. Niech Was nie zmyli ta nowoczesna grafika okładki. Nuty powstały ponad dwadzieścia lat temu. Na stronie pierwszego wydania widnieje dumny napis: druk ukończono w 1987 roku. Aktualnie na stronie naszej księgarni znajdziecie najnowsze wydanie tych kolęd, ale treść jest niezmiennie taka sama. Niegasnąca popularność mówi sama za siebie! To jest najlepsza wizytówka każdych nut. Polecamy!

Zobacz w ksiegarni >>> Kolędy w najłatwiejszym układzie na fortepian Adam Lewandowski

Po jakie tytuły najchętniej sięgają nasi klienci?

Fortepian

Really easy piano Film SOngs
Na szczyty popularności wspięła się pozycja z serii Really Easy Piano. Są to nuty w łatwym układzie, dzięki czemu bez większego nakładu pracy można zagrać ulubione filmowe tematy. Co zyskujecie kupując Really Easy Piano: Film Songs? Dużą satysfakcję z grania.
Hity filmowe wszechczasów przywołują wspomnienia i powodują przyjemne uczucie relaksu. Bez spięcia i pogoni będziecie mogli powrócić do czasów, gdy na ekrany wchodziły filmy „Pretty Woman”, „Titanic”, czy „The Bodyguard”. Pozycja godna każdego miłośnika muzyki filmowej. A ilość zakupionych egzemplarzy zdecydowanie to potwierdza!

Zawiera 24 największe filmowe hity tj. Against All Odds Phila Collins’a, „Everything I Do” Bryan’a Adams’a. Cały spis utworów znajdziecie klikając w zdjęcie. Opracowanie każdej piosenki zawiera zapis nutowy, akordy oraz pełen tekst.

Zobacz w księgarni >>> Really Easy Piano: Film Songs
Yiruma The Best Of

W kategorii fortepian prym wiedzie również muzyka południowokoreańskiego kompozytora i pianisty – Yiruma’y. Pozycja z serii Piano Solo Personality zawiera kolekcję 17 najsławniejszych utworów zaaranżowanych na fortepian solo. Jest to jedyna w Europie autoryzowana publikacja fortepianowych aranżacji autorstwa Yiruma’y.
Wszystkie utwory zawarte w zbiorze są wierne oryginalnym kompozycjom. Dodatkowym atutem jest elegancka czarna okładka oraz forma w jakiej zostały wydane nuty. W środku oprócz nut znajdziecie również zdjęcia kompozytora.
Dzięki temu możecie być właścicielami naprawdę unikatowego albumu. To również idealny pomysł na prezent dla pianisty. Kompozycje z Yiruma: The Best of można grać bez końca. Wszystkie wprawiają w niesamowicie błogi nastrój. Świat oszalał na punkcie tej pobudzającej zmysły muzyki, a my oszaleliśmy razem z nim :)

Zobacz w księgarni >>> Yiruma: The Best of

Flet poprzeczny

Zaczarowany flet Luny
Czy jest jeszcze w Polsce jakiś flecista, który nie zna tej książki? Raczej jest to mało prawdopodobne… Zaczarowany flet Luny to bestseller z prawdziwego zdarzenia. Przez jakiś czas mieliśmy tę pozycję tylko w języku angielskim, ale dzięki Elżbiecie Woleńskiej i Jowicie Opyd jest dostępna również w języku polskim. Cóż to była za radość dla wielu polskich nauczycieli fletu i ich małych flecistów, gdy ukazała się polska wersja tej cudownej opowieści. Popularność tej pozycji nadal rośnie i nie zamierza póki co ustępować innym pozycjom.
Czym jest Zaczarowany flet Luny? Jest to fascynująca bajka na flet i fortepian. Książka zawiera nuty do 11 różnorodnych utworów Blaza Pucihara wykorzystujących współczesne techniki fletowe tj. frullato, czy efektowne odchylanie ustnika podczas gry. Każdy utwór okraszony jest wspaniałą grafiką Igora Sinkoveca oraz bajką. Granie z tej książki to nic innego jak podróż do świata wyobraźni. Utwory są niezwykle interesujące i rozwijające. Stwarzają możliwość doskonałej nauki interpretacji muzycznej. Nie ma lepszego pomysłu na początek przygody z fletem. W środku znajdziecie wyciąg fortepianowy, który stanowi osobną wkładkę. Do książki dołączona jest także płyta CD zawierająca nagrania wszystkich kompozycji w dwóch wariantach: kompletnego wykonania oraz akompaniamentu fortepianowego
Jakie słowo określa nuty „Zaczarowany flet luny”? Doskonałe!! To najlepsze słowo jakie przychodzi nam na myśl ( i nie tylko nam). Polecamy!

Zobacz w księgarni >>> Zaczarowany flet Luny

Skrzypce

Skrzypiące nutki
O naszym kolejnym bestsellerze usłyszeliśmy bardzo dużo dobrego. Dlatego w ogóle nas nie dziwi, że wskoczył na podium. Skrzypiące nutki, bo to o nich mowa to pozycja przeznaczona dla początkujących skrzypków. Zawiera 18 łatwych utworów z akompaniamentem dodającym niezwykłego kolorytu każdemu z nich. Nadzwyczajne dźwięki partii fortepianu wprowadzają dziecko w świat muzyki w sposób bardzo interesujący. Dodatkowo pobudzają wyobraźnię, co daje ogromną przyjemność wykonywania utworów.
Już od samego początku przygody dziecka z instrumentem mały uczeń może poczuć się jak prawdziwy profesjonalista. Bez zbędnej wirtuozerii, czy infantylnej prostoty. Dodatkowo urocze tytuły utworów uruchamiają głowy i pobudzają młodych skrzypków do interpretacji utworów.
Kluczem do sukcesu w pracy ze Skrzypiącymi nutkami jest wykorzystanie muzycznej wyobraźni dzieci oraz ich kreatywności. Zawarte utwory łączą zabawę i naukę, w łatwy sposób wprowadzają pojęcie synkopy czy metrum złożonego. Jednocześnie prezentują to w przykładowych piosenkach. Do podręcznika dołączona jest płyta CD z akompaniamentami utworów oraz z całymi utworami.

Zobacz w ksiegarni >>> Skrzypiące nutki

Gitara

Skrzypiące nutki
Kolejna pozycja zdecydowanie doskonale opanowała sztukę wzbudzania ekscytacji i zainteresowania początkującego gitarzysty. Jaki jest jej przepis na sukces?
Doskonała grafika, znane melodie oraz wyraźna, duża notacja. Do tego wszystkiego dołóżmy odpowiednie oznaczenie ułatwiające grę oraz dobry druk. Efekt jest fenomenalny.
Podręcznik Znam i gram, dzięki swojej formule efektywnie wprowadza tajniki gry na gitarze i nie zniechęca do codziennej pracy. Gra na gitarze do najłatwiejszych nie należy, zwłaszcza dla młodego instrumentalisty, więc po co utrudniać ten bardzo ważny pierwszy etap. Podręcznik szybko zdobył uznanie pedagogów. Dlatego zapewniamy, że jest solidną bazą nauki gry. Przy okazji doszły nas słuchy, że przysparza wiele radości.
Podręcznik zasługuje na najwyższe laury, tak jak i inne pozycje tej autorki. Wpiszcie w wyszukiwarkę w naszej księgarni www.alenuty.pl  nazwisko Tatiana Stachak, a ukażą się Wam inne wspaniałe materiały do pracy z dzieckiem w nauce gry na gitarze.

Zobacz w ksiegarni >>> Znam i gram Tatiana Stachak

Akordeon

Łatwe piosenki biesiadne na akordeon
W świecie akordeonu w naszej księgarni króluje muzyka zupełnie na luzie. Nasi klienci szukają nut, które zapewnią rozrywkę w godzinach wolnych od obowiązków. Łatwe piosenki biesiadne na akordeon w opracowaniu Piotra Śmiejczaka to kawałki, które z pewnością rozbawią miłośników wesołej muzyki biesiadnej.
Doskonałe nuty do wykorzystania podczas ogniska, wesela, czy spotkania towarzyskiego. Najlepiej brzmią w letnie dni. W tym roku ciepłe powietrze mozolnie do nas przybywa, ale w końcu uda mu się na dobre zagościć, a wtedy zacznie się najlepszy czas na biesiadę z naszymi nutami.

Zobacz w księgarni >>> Łatwe piosenki biesiadne na akordeon 

Pierwsze miejsca na półkach z innymi instrumentami

Poniżej prezentujemy najczęściej wybierane nuty na klarnet, trąbkę, wiolonczelę, saksofon i głos z organami. Te tytuły cieszą się dużą popularnością, są chętnie kupowane. Opracowania skierowane są do osób grających już kilka lat na danym instrumencie.

Nuty na klarnet zobacz w księgarni >>> ABC na klarnet

Nuty na trąbkę zobacz w księgarni >>> A New Tune A Day Peroformance Pieces

Nuty na saksofon zobacz w księgarni >>> 101 Popular Songs na Alto Sax

Nuty na głos z organami zobacz w księgarni >>> Śpiewnik pieśni kościelnych Witolda Zalewskiego

Nuty na wiolonczelę zobacz w księgarni >>> 101 Disney Songs for Cello

Pozycje nutowe i książkowe cieszące się aprobatą pedagogów 

Książka dla dzieci  do kształcenia słuchu i rytmiki >>> Nasza muzyka cz. 1
 
Podręcznik autorstwa Franciszka Wesołowskiego do >>> nauki harmonii 
 
Świetny leksykon dla jazzmana >>> Historia jazzu 

Piosenki na każdą okazję i porę roku czyli niesłabnąca popularność >>> Kalendarza muzycznego w przedszokolu 

Powiązane Video Wszystkie video

Historia Muzyki Polskiej - audycja nr 28
Sarah Brightman i Andrea Bocelli - Time to say godbye
David Garrett - A Groovy Kind Of Love
Luciano Pavarotti and friends best

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Audio Technica AEW-R5200 odbiornik UHF (True Div.)
Audio Technica AEW-R4100 odbiornik UHF (True Div.)
Crono CA-210 Wheeler 210 kolumna aktywna (B-STOCK)
PWM Stachak T., Tomera-Chmiel I., Florek L. - Nasza muzyka 2. Podrcznik do ksztacenia suchu i rytmiki dla drugiej klasy szkoy muzycznej I stopnia

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl