1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. BBC Blue Planet II – Live In Concert (ERGO ARENA) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - BBC Blue Planet II – Live In Concert (ERGO ARENA) - bilety

BBC Blue Planet II – Live In Concert (ERGO ARENA) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-05-21, godz. 20:00
Miasto: GDAŃSK/SOPOT
Miejsce: ERGO ARENA
Adres: Plac Dwóch Miast 180-344 GDAŃSK/SOPOT,
Opis wydarzenia

Po sukcesie trzynastu koncertów na Wyspach Brytyjskich, Orkiestra Filharmonii Miasta Pragi, wraz z dyrygentem Matthew Freemanem, rusza w europejskie tournée, aby akompaniować zapierającym dech w piersiach żywym obrazom przedstawiających piękno naszej planety w widowisku Blue Planet II - Live In Concert.

W trakcie koncertu Blue Planet II widzowie mają możliwość obejrzeć oszałamiające filmy i zdjęcia z nagrodzonej przez BAFTA serii przyrodniczej BBC One, pokazujące tajemnice i cuda podwodnego świata oceanów naszej planety. Niezwykłe wizualizacje przybliżą publiczności ten wyjątkowy świat dzięki ledowym ekranom 4K Ultra, a ilustrująca je muzyka skomponowana przez wybitnych twórców muzyki filmowej: Hansa Zimmera, Jacoba Shea i Davida Fleminga dopełni tej zdumiewającej podróży po oceanach naszego globu.

18.05.2020 – TAURON ARENA KRAKÓW
19.05.2020 – HALA STULECIA WROCŁAW
20.05.2020 – COS TORWAR WARSZAWA
21.05.2020 – ERGO ARENA GDAŃSK/SOPOT
Szczegóły wydarzenia »
Walka z COVID-19 to bezprecedensowe wyzwanie dla naszej globalnej społeczności, a bezpieczeństwo i zdrowie naszej publiczności, artystów i pracowników zawsze jest dla nas priorytetem.

Każdego dnia słyszymy o przedłużających się ograniczeniach dotyczących zgromadzeń publicznych w krajach sąsiednich. Polski rząd także wysyła wyraźne sygnały: w najbliższych tygodniach nie będzie powrotu do stanu sprzed pandemii.

W związku z tym, że wiele wydarzeń na całym świecie zostało już odwołanych oraz w celu zapewnienia bezpieczeństwa fanom i zapobiegania w rozprzestrzenianiu się nowego koronawirusa, z ogromnym żalem podjęliśmy decyzję o odwołaniu występów ”Blue Planet II Live in Concert” w Krakowie (18.05 Tauron Arena), Wrocławiu (19.05. Hala Stulecia), Warszawie (20.05. COS Torwar) i Gdańsku (21.05. Ergo Arena).

W CELU ZWROTU NALEŻNOŚCI ZA ZAKUPIONE BILETY PROSIMY O BEZPOŚREDNI KONTAKT Z PUNKTEM SPRZEDAŻY.

Dziękujemy Wam za zrozumienie. Z niecierpliwością czekamy, aby zobaczyć Was zdrowych i szczęśliwych w niedalekiej przyszłości.


Miejsce siedzące: 350.00 PLN Bilety niedostępne
Miejsce siedzące: 300.00 PLN Bilety niedostępne
Miejsce siedzące: 300.00 PLN Bilety niedostępne
Miejsce siedzące: 250.00 PLN Bilety niedostępne
Miejsce siedzące: 200.00 PLN Bilety niedostępne
Miejsce siedzące: 150.00 PLN Bilety niedostępne
Miejsce siedzące: 150.00 PLN Bilety niedostępnekategoria: Bilety na koncerty
Gdańsk /Sopot

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl