1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. BARANOVSKI (Forty Kleparz) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - BARANOVSKI (Forty Kleparz) - bilety

BARANOVSKI (Forty Kleparz) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2021-01-24, godz. 19:00
Miasto: KRAKÓW
Miejsce: Forty Kleparz
Adres: ul. Kamienna 2-430-001 KRAKÓW,
Opis wydarzenia

BARANOVSKI

Good Taste Production zaprasza na pierwszą trasę koncertową autora hitów „Czułe miejsce”, „Luźno” czy „Dym”! BARANOVSKI wystąpi w największych miastach w Polsce! Artysta rozkołysze publiczność we Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Warszawie.


Tak się robi pop”; „Początek kariery BARANOVSKIEGO każe przypuszczać, że mamy do czynienia z muzykiem o midasowym dotyku”; „Zobaczyłem w nim weselszy odpowiednik Korteza. Może też potencjalnego konkurenta dla Dawida Podsiadły”; „Szkoda, że BARANOVSKI był już kandydatem do Fryderyka po wydaniu raptem kilku nagrań. Z albumem „Zbiór” stałby się pewniakiem do zwycięstwa”. - to tylko kilka cytatów z recenzji wyczekiwanej debiutanckiej płyty BARANOVSKIEGO, w zgodnej opinii krytyków jednego z najbardziej udanych albumów w polskim popie ostatnich lat. To także jedna z najbardziej błyskotliwych karier na rodzimej scenie w ostatnich sezonach. Jej bohater potrzebował bowiem zaledwie półtora roku od premiery debiutanckiej piosenki, aby cztery kolejne przebojowe single wprowadzić na najwyższe rotacje największych stacji radiowych, zdobyć nominację do Fryderyka, a z koncertami pojawić się na najważniejszych festiwalowych scenach w kraju.

Za projektem BARANOVSKI stoi Wojtek Baranowski, którego można pamiętać z udziału w programie The Voice Of Poland lub z koncertów grupy XXANAXX, gdzie występował jako klawiszowiec i gitarzysta zespołu. Na początku 2018 roku przyszedł jednak czas, aby ten młody wokalista, muzyk i songwriter na nowo zaczął pisać swoją własną, autorską historię. Było to jedno z najmocniejszych wejść na rynek muzyczny ostatnich sezonów. Po singlach „Dym” i „Luźno” oraz występach na scenach najważniejszych koncertowych wydarzeń w kraju, na czele z Open’erem, Orange Warsaw Festival i Męskim Graniem, potwierdziła to dodatkowo nominacja do Fryderyka w kategorii „fonograficzny debiut roku”.

W 2019 rok BARANOVSKI wszedł z kolejnym singlem zapowiadającym jego debiutancką płytę. Nie mniej chwytliwym i przyjaznym radiu jak dotychczasowe propozycje, acz utrzymanym w zupełnie innym tonie. Mowa o piosence „Zbiór” - łagodnej i nastrojowej balladzie, w której BARANOVSKI pokazał się jako romantyczny wrażliwiec, muzycznie zaś dał w niej wyraz swojej sympatii do klasycznych brzmień w duchu vintage. Jeszcze większy sukces niż poprzednie przebojowe piosenki odniósł opublikowany późnym latem 2019 singiel „Czułe miejsce”. Stał się on jednym z największych hitów roku, podbijając szczyt oficjalnej listy najczęściej granych piosenek w radiu w Polsce.

25 października swoją premierę miała oczekiwana debiutancka płyta BARANOVSKIEGO zatytułowana „Zbiór”, której entuzjastyczne przyjęcie potwierdza, że przed artystą wkrótce kolejne duże sukcesy.
Szczegóły wydarzenia »
Uwaga!

Ze względu na oficjalne decyzje rządowe o COVID-19 i troskę o bezpieczeństwo uczestników, następujące koncerty ulegają zmianom:

Poznań 10.06.2020 – przeniesiony na 24.01.2021 do Tamy, godzina bez zmian
Wrocław 2.06.2020 – przeniesiony na 6.02.2021 do Zaklętych Rewirów, godzina bez zmian
Kraków 14.06.2020 – przeniesiony na 7.02.2021, miejsce i godzina bez zmian
Gdańsk 27.05.2020 – przeniesiony na 20.02.2021, miejsce i godzina bez zmian
Warszawa 1.06.2020 - przeniesiony na 25.02.2021 do Palladium, godzina bez zmian

Zakupione bilety zachowują ważność, bez konieczności ich ponownego generowania.
Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za okazaną wyrozumiałość.


Good Taste Production zaprasza na pierwszą trasę koncertową autora hitów „Czułe miejsce”, „Luźno” czy „Dym”! Wiosną 2020 roku BARANOVSKI wystąpi w największych miastach w Polsce! Artysta rozkołysze publiczność we Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Warszawie.

Regulamin dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.

Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

Miejsce stojące: 59.00 PLN Bilety dostępnekategoria: Bilety na koncerty
Kraków

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl