1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Balonowe Show czyli Funny Balls Show (Sala Koncertowa PKiN) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Balonowe Show czyli Funny Balls Show (Sala Koncertowa PKiN) - bilety

Balonowe Show czyli Funny Balls Show (Sala Koncertowa PKiN) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-10-27, godz. 16:00
Miasto: WARSZAWA
Miejsce: Sala Koncertowa PKiN
Adres: plac Defilad 100-091 WARSZAWA,
Opis wydarzenia

Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy?

Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje – tego w Polsce jeszcze nie było!

W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Szarla, księżniczki Szarlotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkudziesięciu błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie.

Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy, w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 70 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej!

Funny Balls Show – bajeczne widowisko teatralne, w którym zobaczycie ponad 3 000 balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach!

Agencja koncertowa „Pan Koncert” zaprasza na międzynarodowe widowisko dla dużych i małych „Funny Balls Show”, w którym spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością! Tu dzieją się rzeczy niezwykłe, tu radość nie schodzi z dziecięcych twarzy! Przybywajcie więc do magicznej Balonolandii i bawcie się z nami!
Szczegóły wydarzenia »
Informujemy, że Balonowe Show czyli Funny Balls Show zaplanowane na 23.03.2020 w Warszawie zostało przełożone na 27.10.2020.

Miejsce siedzące: 65.00 PLN Bilety niedostępne
Miejsce siedzące: 60.00 PLN Bilety dostępne
Miejsce siedzące: 50.00 PLN Bilety dostępne
Miejsce siedzące: 45.00 PLN Bilety dostępne
Miejsce siedzące: 40.00 PLN Bilety dostępne
Miejsce siedzące: 35.00 PLN Bilety dostępnekategoria: Bilety na koncerty
Warszawa

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl