Bajzel i Ski Jump Simulator - elektryzujący duet

Po raz pierwszy od kilku ładnych lat na rynku ukazał się udany symulator skoków narciarskich. Ski Jump Simulator miał swoją premierę wiosną 2022 roku. Okazało się, że sympatię graczy zyskała nie tylko sama gra, ale także specjalnie dla niej stworzona ścieżka dźwiękowa. Soundtrack poznańskiego wokalisty Bajzla można obecnie posłuchać w postaci płyty „Game Over” i jest to pozycja nie tylko dla graczy, ale także dla fanów dobrej muzyki.


Skoki narciarskie – gra dla fanów sportów zimowych i świetnej muzyki

Gry sportowe można uznać za udane jeśli spełnią kilka ważnych warunków. Jednym z nich jest dobra ścieżka dźwiękowa. Gry o skokach narciarskich nie należą do wyjątków, a Ski Jump Simulator pokazuje doskonale jak ważna w grach może być muzyka. Wybór Bajzla jako artysty odpowiedzialnego za podkład muzyczny, w tej bez wątpienia udanej grze, był strzałem w dziesiątkę.

Ski Jump Simulator to gra wyjątkowa, inspiracją dla niej była kultowa już „Deluxe Ski Jump” i jest to nowatorskie, dobrze sprawdzające się połączenie symulatora oraz gry typu MMORPG. Ski Jump Simulator to skoki narciarskie online. Wybrany przez nas skoczek ma możliwość rywalizacji z żywymi osobami. To niewątpliwa zaleta tego rozwiązania, a biorąc pod uwagę fakt, że gra dostępna jest za darmo – nie dziwi popularność tego najnowszego symulatora skoków. Twórcy gry - studio SuperNova Interactive - spisali się na medal i stworzyli coś naprawdę wyjątkowego.

W przypadku uwielbianego w Polsce sportu jakim są skoki narciarskie gra musi być perfekcyjna. Jednak jest to produkcja nie tylko dla zagorzałych fanów skoków zainteresowanych skijumpingiem, ale dla każdego kto lubi rywalizację, adrenalinę i świetną muzykę, która w wypadku tego projektu została przygotowana bardzo pieczołowicie i z pasją.

Soundtrack „Game Over” - fenomen muzyki Bajzla i AMBY

Współpraca zapalonych i utalentowanych twórców – Bajzla i AMBY zaowocowała doskonałą ścieżką dźwiękową, która z założenia ma umilać rywalizację na udanym symulatorze skoków narciarskich. Jednak dobra muzyka broni się sama, a album Bajzla i AMBY „Game Over” cieszy się niesłabnącą popularnością.

Bajzel to człowiek orkiestra o szerokich zainteresowaniach muzycznych. Łączy, miksuje i interpretuje różne style i gatunki. Najlepiej czuje się w klimatach elektro, techno, indie i rave. Jest jednak wolnym twórcą i nie ograniczają go żadne ramy. Do określenia swojego stylu używa określenia „no style”. Płyta „Game Over” pokazuje, że można tworzyć świetną muzykę nie zamykając się w szufladkach konkretnych gatunków muzycznych.

Najnowszy album Bajzla i AMBY to w rzeczywistości ścieżka dźwiękowa stworzona dla gry Ski Jump Simulator. W projekcie możemy usłyszeć różnorodne motywy instrumentalne. Żaden z utworów nie był wcześniej publikowany, ani grany publicznie przez artystę. Dominują tu motywy elektroniczne, ale doszukać się można wielu inspiracji. Zarówno grając jak i słuchając albumu widać zaangażowanie, talent i miłość do muzyki.

Wyjątkowym utworem na tle całej płyty jest „Real Find” i to właśnie ten motyw Bajzel i AMBA wybrali jako singiel promujący grę i album „Game Over”. AMBA to świeży kolektyw muzyczny współtworzony przez uzdolnioną artystkę Marikę Bocewicz, którą wyróżnia wyjątkowa energia i dynamika. Sam utwór bez wątpienia zasłużył na dobre przyjęcie z jakim się spotkał. O jego sukcesie świadczy duża popularność na serwisie Spotify, gdzie wszystkich utworów z płyty „Game Over” można posłuchać całkowicie za darmo.

Jak ścieżka dźwiękowa wpływa na jakość gry?

Gry w klimacie skoków narciarskich można z całą pewnością zakwalifikować jako jedne z najpopularniejszych typów gier sportowych w Polsce. Aby produkcja sprawiała przyjemność, a tym samym zyskała popularność musi być dopracowana w każdym szczególe. Dobrze napisana gra jest logiczna i intuicyjna oraz powinna posiadać jasne zasady. Wiele osób uważa, że o jakości gry świadczy grafika i na pewno jest w tym dużo prawdy. Jednak to ścieżka dźwiękowa potrafi budować niesamowity klimat i umilać zabawę.

W przypadku gry Ski Jump Simulator podkład muzyczny okazał się tak udany, że został wydany w formie indywidualnego albumu. Dzięki temu płyta „Game Over” to projekt bez wątpienia wyjątkowy i unikalny. Wiele utworów z płyty funkcjonuje już w popkulturze. Warto wymienić takie tytuły jak „Real Find”, do którego powstał klip autorstwa Grega Neleca, ale wyróżniają się także utwory „Lova”, „Serotonine”, czy „Life Life”. Album i podkład muzyczny, w tym wyjątkowe sample do gry to całkiem nowa jakość na polskim rynku muzycznym, które sprawiają, że grę Ski Jump Simulator można uznać za naprawdę udaną.

Czytaj wywiad z twórcami płyty "Game Over"

Posłuchaj muzyki za darmo

Zobacz Trailer gry z elektryzującą muzyką AMBYPowiązane Video Wszystkie video

Ian Anderson + Cady Coleman flute duet in space
Duet „Barcarolle” z opery „Opowie?ci Hoffmana” J. Offenbacha – Magda Beucher i David Beucher
J.S.Bach - Pierwszy Koncert Brandenburski - Allegro Moderato
Gary Guthman - Pierwszy Poca?unek - muzyka do filmu Rewers

Instrumenty i sprzęt muzyczny

JBL Duet II zestaw głośników komputerowych (czarne)
BOSS AC-3 Acoustic Guitar Simulator efekt gitarowy
Mooer CAB X2 cabinet simulator efekt gitarowy
Joyo JF-323 Wooden Sound (acoustic simulator) efekt gitarowy

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl