1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Ania Wyszkoni Akustycznie (Klub Pokład) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Ania Wyszkoni Akustycznie (Klub Pokład) - bilety

Ania Wyszkoni Akustycznie (Klub Pokład) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2018-11-22, godz. 20:00
Miasto: GDYNIA
Miejsce: Klub Pokład
Adres: Skwer Kościuszki Al. Jana Pawła II 1181-345 GDYNIA,
Opis wydarzenia

Ania Wyszkoni to jedna z najbardziej cenionych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma na swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Na polskiej scenie funkcjonuje i odnsi sukcesy od 22 lat.

Najnowsza płyta na dorobku wokalistki to "Jestem ty nowa" (2017). Pochodzący z jej utwór : Nie chcę cię obchodzić" zdobył tytuł przeboju lata radia RMF FM i telewizji Polsat. Oprócz niego płytę promowały piosenki: "Oszukać los", "Mimochodem" i "Zanim to powiem". Album uzyskał ststus złotej płyty.

Wokalistka ma również na swoim dorobku albumy "Pani Pani"(2009) i "Życie jest wporządku" (2012). Obydwa osiądneły status podwójnie platynowych. Pochodzą z nich piosenki: "Czy ten pan i pani", "Z ciszą pośród czterech ścian", "Zapytaj mnie o to, kochany", "Biegnij przed siebie", "W całość ułożysz mnie", czy nagrodzony Superjedynką za Przebój Roku 2011 "Wiem, że jesteś tam".

Jesienią ukaże się platynowa edycja albumy "Jestem yu nowa" z dodatkową płytą "Anna Wyszkoni Akustycznie - live 2018"

Każdy koncert Anny Wyszkoni to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszy zespół doświadczonych muzyków na czele z jednym z najbardziej znanych polskich gitarzystów, Markiem Raduli. Podczas koncertów artystka wykonuje swoje największe przeboje z ponad 20 lat pracy na scenie.
Szczegóły wydarzenia »


Bilet wstępu: 65.00 PLN Bilety niedostępnekategoria: Bilety na koncerty
Gdynia

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl