1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Ania Dąbrowska THE BEST OF (Klub Wytwórnia) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Ania Dąbrowska THE BEST OF (Klub Wytwórnia) - bilety

Ania Dąbrowska THE BEST OF (Klub Wytwórnia) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-04-06, godz. 20:00
Miasto: ŁÓDŹ
Miejsce: Klub Wytwórnia
Adres: Łąkowa 2990-554 ŁÓDŹ,
Opis wydarzenia

ANIA DĄBROWSKA „THE BEST OF”

Good Taste Production zaprasza na koncerty Ani Dąbrowskiej „The Best Of”, podczas których zabrzmią największe przeboje artystki!Każdy z sześciu dotychczasowych albumów studyjnych Anny Dąbrowskiej pokrył się platyną, potwierdzając jej niezwykłe wyczucie uniwersalnie przebojowych melodii, trafiających do serc wymagających słuchaczy, które w tak niepodrabialny sposób ze szczyptą melancholii śpiewa swoim ciepłym, pastelowym głosem. Uznanie dla jej talentu wyraża cała branża muzyczna – Dąbrowska nagrodzona została dziewięcioma Fryderykami, a melodie i teksty jej autorstwa mają w swoim katalogu m.in. Maryla Rodowicz, Monika Brodka, Beata Kozidrak, Ania Wyszkoni, Andrzej Piaseczny czy Krzysztof Krawczyk. Nigdy jednak nie goniła na siłę za trendami i przebojami, konsekwentnie idąc własną drogą. Wiele razy potrafiła wymyślić na nowo swoją muzykę, podejmując odważne decyzje. Gdy ostatnio wymieniła współpracowników i dokonała ryzykownej, stylistycznej wolty, nikt nie miał wątpliwości, że jest u steru i wciąż odciska w piosenkach swoje własne emocje oraz rozległe inspiracje. Wydana w ubiegłym roku płyta „Dla naiwnych marzycieli”, nagrodzona została Fryderykiem za najlepszy album pop, a pochodzący z niej singiel „W głowie” zdominował radiowe playlisty. Wszystkie rekordy pobiła jednak piosenka nagrana do filmu. „Porady na zdrady (Dreszcze)” to największy przebój w jej karierze (38 milionów odtworzeń na YouTube) od czasu debiutanckiego „Tego chciałam”.„The Best Of” to kolejne, wyjątkowe wydawnictwo Ani Dąbrowskiej. Kompilacja największych przebojów zawiera 15 utworów, pokazujących pełen przekrój i ewolucję muzycznego stylu Artystki. Listę utworów na „The Best Of” otwierają single z jej avant-popowego, delikatnie elektronicznego debiutu. Znajdziemy na niej także wszystkie przeboje z okresu fascynacji stylem retro – akustyczne, nawiązujące do polskiej muzyki lat 60. i 70. piosenki z „Kilku historii na ten sam temat”, nieco bardziej eklektyczne, zagłębiające się raz w estetykę lat 50. („Nigdy więcej nie tańcz ze mną”), raz w epokę disco („W spodniach czy w sukience”) utwory z jej trzeciego albumu, a także „Bang Bang” z albumu „Ania Movie” z filmowymi piosenkami. Nie zabrakło także utworów z dwóch płyt, na których Ania zwróciła się w kierunku współczesnego popu – bardziej alternatywnej, słodko-gorzkiej „Bawię się świetnie” oraz przebojowej, podwójnie platynowej „Dla naiwnych marzycieli”. Na płytę trafiły również dwa ostatnie radiowe hity, czyli filmowy „Porady na zdrady (Dreszcze)” oraz „Nieprawda” w remixie Gromieego!Szanowni Państwo, informujemy, że zaplanowany na 10.12.2018 roku koncert Ani Dąbrowskiej we Wrocławiu ze względu na chorobę Artystki zostaje przeniesiony. Nowa data koncertu to 17.01.2019 roku. Miejsce i godzina koncertu pozostają bez zmian. Bilety zachowują ważność.

Koncert zaplanowany na 11.12.2018 roku koncert Ani Dąbrowskiej w Krakowie ze względu na chorobę Artystki zostaje przeniesiony. Nowa data koncertu to 10.02.2019 roku. Miejsce i godzina koncertu pozostają bez zmian. Bilety zachowują ważność. Przepraszamy za niedogodności, Good Taste Production
Szczegóły wydarzenia »
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin

Bilet wstępu: 75.00 PLN Bilety dostępnekategoria: Bilety na koncerty
Łódź

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl