1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Ania Dąbrowska - The Best Of (Klub Wytwórnia) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Ania Dąbrowska - The Best Of (Klub Wytwórnia) - bilety

Ania Dąbrowska - The Best Of (Klub Wytwórnia) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-04-06, godz. 20:00
Miasto: ŁÓDŹ
Miejsce: Klub Wytwórnia
Adres: Łąkowa 2990-554 ŁÓDŹ,
Opis wydarzenia

Ania Dąbrowska to artystka, która od wielu lat prężnie działa na polskiej scenie muzycznej. Pod koniec 2017 roku wydała album zatytułowany "The Best Of", który poniekąd podsumowywał jej dotychczasową twórczość. Wiosną 2018 roku mogliście zobaczyć i usłyszeć Anię na wyprzedanym koncercie w Wytwórni. Tej wiosny piosenkarka powraca do Łodzi, by ponownie napełnić swoich fanów niesamowitymi emocjami i energią płynącą z jej piosenek!
 
Dąbrowska to nie tylko obdarzona pięknym, matowym i ciepłym głosem wokalistka, ale także kompozytorka, producentka i autorka tekstów. Za muzyczne osiągnięcia wyróżniono ją wieloma nagrodami, w tym aż dziewięcioma Fryderykami. Wrodzony talent artystki do tworzenia piosenek o miłości docenili również producenci filmowi, a widzowie mogli usłyszeć jej piosenki promujące następujące komedie romantyczne: "Nigdy nie mów nigdy" (2009), "Porady na zdrady" (2017) czy ostatnio "Serce nie sługa" (2018) w reżyserii Filipa Zylbera.

Utwory Dąbrowskiej o poszukiwaniu miłości łączą w sobie zabawę i trzeźwe spojrzenie na współczesne związki. Nie da się zaprzeczyć, że muzyczne love story w wykonaniu Ani Dąbrowskiej zawsze chwyta za serce już od pierwszych dźwięków.

Szczegóły wydarzenia »


Bilet wstępu: 65.00 PLN Bilety dostępnekategoria: Bilety na koncerty
Łódź

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl