1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. ANDRZEJ KOWALSKI QUARTET (Blue Note Jazz Club) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - ANDRZEJ KOWALSKI QUARTET (Blue Note Jazz Club) - bilety

ANDRZEJ KOWALSKI QUARTET (Blue Note Jazz Club) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2018-06-04, godz. 20:00
Miasto: Poznań
Miejsce: Blue Note Jazz Club
Adres: Kościuszki 76/78,

Kategoria: KoncertBlue Note Jazz Club

Opis wydarzenia

Quartet Andrzeja Kowalskiego gra przede wszystkim jazz, który zawiera elementy muzyki elektronicznej oraz rockowej.

Andrzej Kowalski - gitarzysta i kompozytor, wielokrotnie nagradzany na konkursach muzycznych, takich jak: Azoty Tarnów Jazz Contest 2014, Makroregionalny Konkurs Improwizacji Jazzowej w Koninie 2015, RCK Pro Jazz 2017. W 2015 roku otrzymał stypendium na letnie warsztaty w
Berklee College of Music w Bostonie. Ponadto brał udział w kursach mistrzowskich prowadzonych przez tak znamienitych muzyków, jak Mike Stern, Dave Liebman czy David Doruzka.

Taras Bakovskyi - saksofonista i kompozytor, laureat Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wielokrotnie wyróżniany i nagradzany w międzynarodowych konkursach, m.in. I miejsce w konkursie Nowe Imiona Ukrainy w Kijowie. Współpracował z wieloma wybitnymi muzykami, m.in. z Frankiem Parkerem, Michaelem Bowie, Vitoldem Rekiem czy Marcusem Stricklandem.

Ion Virlan - basista i kontrabasista, ukończył Narodowe Konserwatorium w Bukareszcie oraz Akademię Muzyczną im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Występował na dużych festiwalach muzyki jazzowej w Rumunii, takich jak: Sibiu Jazz Festiwal oraz Timisoara Jazz Festiwal.

Adam Wajdzik - perkusista, absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II
stopnia w Poznaniu. Uczestnik wielu kursów i warsztatów prowadzonych m.in. przez Pawła Kaczmarczyka, Krzysztofa Gradziuka, Derricka McKenzie. Zdobywca wielu nagród na konkursach muzyki jazzowej m.in. I nagrody na VIII RCK Pro Jazz w Kołobrzegu z zespołem Izotop, czy I nagrody na XIII Hanza Jazz Festiwal oraz wyróżnienia na Blue Note Poznań Competition 2017 z formacją Follow Dices.

Andrzej Kowalski- gitara, syntezatory, Taras Bakovskyi- saksofony, syntezatory, Ion Virlan- kontrabas, gitara basowa, Adam Wajdzik- perkusja

Bilety:
30 zł - normalne
15 zł - ulgowe (szkolne, studenckie)
Szczegóły wydarzenia »
Blue Note Jazz Club, Studio Miles s.c. Mirosława, Leszek Łuczakowie, Pasieka 22a, 61-657 Poznań

Lokalizacja: 52.350533,16.869289


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Poznań

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl