Andreas Scholl and Baroque Collegium 1685

9 września o godz.19.00 odbędzie się w kościele w Jaworkach  koncert z udziałem jednego z najwybitniejszych kontartenorów naszych czasów – Andreasa Scholla, który razem z międzynarodowym zespołem Baroque Collegium 1685 – Chórem i Orkiestrą na instrumentach historycznych, wykona dzieła J.S. Bacha i G.F. Haendla. W pierwszej części koncertu muzycy zaprezentują Kantatę solową Ich Habe genug BWV 82, w drugiej wybór sinfonii, chórów oraz arie Dawida z Oratorium „Saul”. Całość poprowadzi założycielka i kierownik artystyczny Baroque Collegium 1685 – Agnieszka Żarska.

„Kolejny muzyczny, barokowy Gigant odwiedza nasz Festiwal Barokowe Eksploracje, jestem szczęśliwa, że mogę zaprosić Państwa na to unikatowe wydarzenie” – mówi Agnieszka Żarska

Biogram Artysty pod linkiem: baroque.szczawnickichor.pl/artysci,1,94.html
Link do wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/3285159531716441

Organizatorem wydarzenia jest stowarzyszenie Szczawnicki Chór Kameralny, Partnerem głównym jest Województwo Małopolskie.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.
Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Miasta i Gminy Szczawnica, wsparcie: Pieniński Bank Spółdzielczy, „Kafeneion” – Grecka Kafejka i Sklepik, współpraca: Parafia MB Pośredniczki Łask w Szlachtowej, Hotel „Batory”, Pieniny SPA Resort; wsparcie organizacyjne: Centrum Kultury, Sportu i Promocji w Szczawnicy; współpraca promocyjna: PKL Palenica
Wstęp na wydarzenie jest wolny, mile widziane wolne datki na rzecz organizatora.

Tekst: SCK

Powiązane Video Wszystkie video

Andreas Scholl - White as lilies
Rachel Barton Pine zaprasza na swoje koncerty w Polsce
Pawe? ?ukaszewski - Psalmus 102
Baroque And Blue

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Samson Expedition Express kolumna aktywna 6″ LF + 1″ HF, wbudowany interfejs Bluetooth i akumulator (do 8 godz. pracy)
American DJ Hydro Beam X2 ruchoma gowa DMX
American DJ Hydro Beam X1 ruchoma gowa DMX

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl