1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
  4. Andrea Bocelli - Kraków - Makroconcert
Portal Muzyczny.pl
ARTYKUŁ: Wydarzenia muzyczne - Andrea Bocelli - Kraków - Makroconcert

Andrea Bocelli - Kraków - Makroconcert

szukaj w artykułach:
termin: 2017-11-11, miejsce: Tauron Arena Kraków

Makroconcert

Andrea Bocelli posiada wyjątkowy dar jakim jest głos płynący bezpośrednio do serca. Śpiewa uniwersalnym językiem serca i duszy, ponad wszelkimi niezrozumiałymi językami słowa mówionego. Tak z pewnością odbierają jego głos miliony słuchaczy.

(…) To, na czym najbardziej mi zależy i co mam nadzieję osiągnąć, to specjalna więź ze słuchaczami. Chciałbym poruszyć ich tak samo jak mnie w dzieciństwie poruszyli moi ulubieni wykonawcy, którzy dotarli do mojego serca i dali mi natchnienie. Sprawili, że mogłem płakać i marzyć.- Andrea Bocelli
Sam Andrea Bocelli wolałby pewnie żeby o jego talencie mówiono w skromniejszych słowach, ale bezsprzecznie jest on naprawdę jedynym i wyjątkowym wykonawcą, który dociera do tak szerokiej publiczności, mimo że śpiewa w języku, którego większość nie rozumie. Ten wyjątkowy i niesamowicie komunikatywny głos sprawił, że Andrea Bocelli jest zjawiskiem we współczesnym świecie muzyki i że zrobił przytłaczającą karierę zarówno w świecie muzyki poważnej, jak i rozrywkowej. Jego osiągnięcia są nieporównywalne z żadnymi innymi, a jego wpływ na przemysł muzyczny ma siłę huraganu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

11 listopada 2017 – TAURON Arena Kraków

Bilety już w sprzedaży na www.makroconcert.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, oraz w salonach Empik.


kategoria: Wydarzenia muzyczne


źródło: facebook - zobacz na facebooku »

Katalog muzyczny dopisz się »

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl