1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. An Evening with Chris Botti (Sala Ziemi Międzynarodowe Targi Poznańskie) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - An Evening with Chris Botti (Sala Ziemi Międzynarodowe Targi Poznańskie) - bilety

An Evening with Chris Botti (Sala Ziemi Międzynarodowe Targi Poznańskie) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-05-31, godz. 19:00
Miasto: Poznań
Miejsce: Sala Ziemi Międzynarodowe Targi Poznańskie
Adres: Głogowska 14,

Kategoria: KoncertSala Ziemi Międzynarodowe Targi Poznańskie

Opis wydarzenia

An Evening with
Chris Botti
 
 
 
“An evening with Chris Botti”
 
 
 
Chris Botti jest jednym z najbardziej docenianych instrumentalistów. Pierwszy sukces przyszedł w 2004 roku, zaraz po wydanym albumie „When I Fall In Love”, który przez krytyków został bardzo dobrze przyjęty. Od tego momentu wkradł się w łaski także  odbiorców muzyki popowej. A wszystko przez to, że Chris Botti nie zamyka się jedynie w jazzie, a twórczość, którą prezentuje, wykracza daleko poza jeden gatunek. To wszystko sprawia, że fani Chrisa Bottiego rozsiani po całym świecie, zapełniają wszystkie areny koncertowe. Popularność spowodowała, że jego albumy sprzedają się w milionach egzemplarzy, a nazwisko trębacza można także zobaczyć na wielu albumach i zbiorach wraz z innymi artystami, czy także na ścieżkach do muzyki filmowej. 
W ciągu ostatnich trzydziestu latach Chris Botti współpracował z największymi gwiazdami na całym świcie. Do tej elity zaliczają się: Sting, Lady Gaga, Michael Bublé, Aretha Franklin, Paul Simon, Steven Tyler, czy Frank Sinatra. Występował na największych scenach świata. Nagrał dziewięć albumów, z czego na ostatnim - „Impressions”, znalazły się jego interpretacje przebojów innych artystów, m.in. Luisa Armstrong, Janis Joplin, Michaela Jacksona, Judy Garland. Wersje Bottiego na trąbkę utworów „What A Wonderful World”, „Summertime”, „You Are Not Alone” czy „Over the Rainbow” nabrały zupełnie nowego wymiaru. Album został doceniony zarówno przez fanów, jak i krytyków, czego efektem było zdobycie przez Chrisa Bottiego nagrody Grammy w 2013 roku w kategorii „Best Pop Instrumental Album”. Wcześniej, aż czterokrotnie był do tej statuetki nominowany.
Chris Botti w trasie spędza 300 dni w roku. Grał z wieloma topowymi orkiestrami w największych i najlepszych salach koncertowych świata, od Carnegie Hall i Hollywood Bowl do Sydney Opera House i Real Teatro di San Carlo we Włoszech.
 
31 maja 2019 o g. 19.00  Chris Botti ze swoim zespołem wystąpi w Sali Ziemi MTP w Poznaniu.
 
 
 
Szczegóły wydarzenia »
UP CONCERTS A. Kloryga, Żwirki i Wigury 15/7, 40-063 Katowice

Lokalizacja: 52.402013, 16.905986


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Poznań

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl