Aleksandra Świgut pierwszą stypendystką programu VeloTalent

Aleksandra Świgut,
fot. mat. prasowe

VeloBank startuje z pilotażem programu VeloTalent, którego celem jest wsparcie wyjątkowych osobowości świata kultury, nauki i sportu w rozwoju ich kariery. Projekt inauguruje mecenat nad wydawnictwem muzycznym z udziałem Aleksandry Świgut, jednej z najciekawszych polskich pianistek. Artystka, poza pomocą w nagraniu i wydaniu płyty, zyska też wsparcie m.in. w kreowaniu marki osobistej w mediach społecznościowych oraz zdobędzie wiedzę z zakresu zarządzania finansami. Na podobną pomoc będą mogli liczyć kolejni uczestnicy programu VeloTalent.

Program stypendialny to kolejny element tworzenia Świata Bardziej Velo, który ma na celu promowanie pozytywnych wartości – w tym przypadku z kategorii społecznej odpowiedzialności biznesu. VeloBank będzie wspierać wschodzące talenty w budowaniu kariery, zarówno poprzez finansowanie ważnych z ich perspektywy projektów, jak również dzięki odpowiednio dobranym szkoleniom, m.in. z zakresu budowania wizerunku czy dbania o kwestie finansowe.

To dla mnie wielka radość i duże wyróżnienie, że VeloBank pomaga realizować moje marzenia, inaugurując program VeloTalent. Kiedy w rodzinnym Nowym Sączu przyjmowałam pierwsze lekcje gry na pianinie nie spodziewałam się, że po latach moje sukcesy będzie wspierał sztab ludzi, który właśnie dopina szczegóły nagrania płyty z muzyką Edvarda Griega i Fryderyka Chopina, wykonywaną przeze mnie. Wierzę, że kolejne edycje VeloTalent pomogą wartościowym i utalentowanym młodym ludziom, którzy tak jak ja mają pasję oraz determinację, by realizować swoje marzenia. Czasem brakuje im tylko odpowiedniego wsparcia – podkreśla Aleksandra Świgut, pianistka, beneficjentka pierwszej edycji programu VeloTalent.

Klasyka w mistrzowskim wydaniu

Objęta mecenatem pierwszej edycji VeloTalent Aleksandra Świgut to utytułowana pianistka, solistka, kameralistka, doktor sztuk muzycznych, pedagog Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Zdobywczyni trzech nagród podczas 17. Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Edvarda Griega w Bergen oraz innych wyróżnień tej rangi.

Na jesień tego roku planowane jest wydanie płyty z repertuarem Edvarda Griega oraz Fryderyka Chopina. Wykonanie pianistki zostanie zarejestrowane w Cavatina Hall w Bielsko-Białej, z udziałem Orkiestry Akademii Beethovenowskiej, pod kierownictwem maestro Michała Klauzy. Album wydany przez VeloBank dostępny będzie w serwisach streamingowych, a wykonanie Aleksandry Świgut będzie można usłyszeć również w szeregu kanałów własnych VeloBanku.

Flagowym znakiem VeloBanku jest zwinność technologiczna, natomiast równie ważne jest dla nas dbanie o każdy aspekt ESG, czyli środowiskowy, społeczny i korporacyjny. W tym kontekście zaprojektowaliśmy VeloTalent, w którym stawiamy na wyróżniających się w swoich dziedzinach młodych profesjonalistów, którzy mają już znaczące osiągnięcia na swoim koncie. Szansa jaką daliśmy Aleksandrze Świgut jest odbiciem jej międzynarodowych sukcesów. Celem programu VeloTalent jest zapewnienie beneficjentom eksperckiego wsparcia w drodze na szczyt światowej kariery. Obszarów wymagających opieki jest cały szereg. Począwszy od budowania portfolio – stąd nagranie, którego produkcję sponsorujemy – przez właściwą komunikację, aż po szereg szkoleń, które pozwolą Aleksandrze Świgut na lepsze poznanie i rozumienie świata mediów. VeloTalent to inwestycja. Zależy nam na tym, aby zostawało po niej coś trwałego, inspirującego, zarówno dla uczestników, jak i odbiorców – wskazuje Katarzyna Meissner, dyrektor zarządzająca Obszarem Komunikacji i Marketingu w VeloBanku.

Powiązane Video Wszystkie video

Sergiusz Prokofiew - III Koncert Fortepianowy C-dur - ALEKSANDRA KRZANOWSKA
F.Schubert - Litania - Dorota Sok
Gabriel Fauré - Pavane - 15 fletów
G. Ph. Telemann: Tafelmusik, Quartett d-moll, cz. IV Allegro

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Stachak Tatiana - Gitara pierwsza klasa, pyta CD
AN Stachak Tatiana - Gitara pierwsza klasa
AN Biernacki Maciej ″Twoja Pierwsza Solwka″ ksika + CD
Avid Pro Tools Express Crossgrade program komputerowy, crossgrade z Pro Tools Express do wersji Pro Tools 12

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl